Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom teljesen maskepp...

A parom teljesen maskepp gondolkozik a kozos eletunkrol mint eddig mit tegyek?

Figyelt kérdés
A parommal ket eve vagyunk egyutt. Ugy beszeltuk meg hogy egy esetleg ket gyereket vallalunk a stabil munkahelyem nem hagyom ott. O is jol keres. Tegnap feljott a tema es azt mondta hogy o nagycsaladot 3-4 gyereket szeretne mert milyen jo a nagycsalad. Mennyire tisztesseges ez hogy atvagott ezzel a dologgal?Nekem sem kedvem,sem turelmem nem lenne nagycsalados anyanak lenni, szuksegem van arra hogy megtudjam tartani az eddigi eletszinvonalamat mindig apolt,igenyes legyek es ez a nagycsalados dolog nem nekem valo. Arrol nem is beszelve hogyha egyedul maradok a gyerektartassal mehetek amerre akarok es egy szegenysegben elnenk a gyerekekkel. Na szoval az a lenyeg hogy ezt el is mondtam neki hogy miert nem akarom elgondolkoztam a szakitason is. Ti mit tennetek ebben a helyzetben? Csak a szakitas marad?
2014. nov. 19. 13:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

Várjál, jól értem! Két éve vagytok együtt eddig csak a beszélgetés volt meg ki milyen családot szeretne! Honnan tudja bármelyikőtök is hogyha lesz 1-2 gyereket akkor mit is fogtok gondolni illetve hogyan alakulnak a dolgok.

A te "terveidet" is megtréfálhatja a sors! Mi történik abban az esetben ha a második terhességnél esetleg ikreitek lennének? Akkor hoppá, bukó a 1-2 gyerek pedig csak két terhesség. Akkor az egyik gyerkőc marad a kórházban?? (ez csak sarkítás) Kompromisszumot kell kötni.

2014. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
7. En sajat magamrol mondom nem mast iteltem meg. En kethetente fodraszhoz jarok,kormoshoz,kozmetikushoz,fitnesezni megyek.Ez nem fer ossze a nagycsalados lettel. Nekem szuksegem van ezekre a dolgokra hogy minden jo legyen.
2014. nov. 19. 13:56
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Aztán meg azért hagy ott, mert 4 gyerek mellett slampos vagy és leharcolt.
2014. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem átvágás kategória, hogy a férjed ezt mondta.

Másrészt már többedszer látok itt ilyet a GYK-n, hogy valakinek azt az érv, hogy mi lesz, ha egyedül marad? Elég szomorúnak találom, ha valaki így él egy kapcsolatban.

2014. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy eddig o is ezt mondta hogy max ketto. Igen ez a legfontosabb erv mert egy gyereket fel is kell nevelni. Eleg csak szetneznem a kornyezetemben az egyik baratnom harom gyerekkel maradt egyedul a ferfi lelepett egy novel. O sem gondolta hogy a ferje ilyet tesz,es meg a gyerektartasert ami semmi harom gyerek tisztesseges felnevelesehez is perelni kell. Ez csak egy pelda a sok kozul.
2014. nov. 19. 14:37
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
A párod 3-4 et szeretne! Tudja ő az mivel jár napi szinten??? Én egy ilyen kijelentés után biztos elmennék rokonlátogatóba olyan ismerős, rokon családhoz ahol minimum 3 gyerkőc van! Had' szokja! felkiáltással!
2014. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%

En megmondanám, hogy mindenoké..de te leszel htb....te mész velük "gyesre" te viszed oviba-isibe...

Akkor lehet...


Egyébkent iylen kijelentéseket sokan tesznek, nem gondolják komolyan, csak éppen lattak a közelmúltban ilyenből egy jó példát... Most azokra gondolok akik eddig nem emlegették a nagycsaládot, mert persze vannak akik világ életükbenazt akartak

2014. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!