Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom teljesen maskepp...

A parom teljesen maskepp gondolkozik a kozos eletunkrol mint eddig mit tegyek?

Figyelt kérdés
A parommal ket eve vagyunk egyutt. Ugy beszeltuk meg hogy egy esetleg ket gyereket vallalunk a stabil munkahelyem nem hagyom ott. O is jol keres. Tegnap feljott a tema es azt mondta hogy o nagycsaladot 3-4 gyereket szeretne mert milyen jo a nagycsalad. Mennyire tisztesseges ez hogy atvagott ezzel a dologgal?Nekem sem kedvem,sem turelmem nem lenne nagycsalados anyanak lenni, szuksegem van arra hogy megtudjam tartani az eddigi eletszinvonalamat mindig apolt,igenyes legyek es ez a nagycsalados dolog nem nekem valo. Arrol nem is beszelve hogyha egyedul maradok a gyerektartassal mehetek amerre akarok es egy szegenysegben elnenk a gyerekekkel. Na szoval az a lenyeg hogy ezt el is mondtam neki hogy miert nem akarom elgondolkoztam a szakitason is. Ti mit tennetek ebben a helyzetben? Csak a szakitas marad?
2014. nov. 19. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Mielőtt otthagyod, nem lenne érdemes leülni beszélgetni???

Talán megtetszett neki a sok apró gyerek máshol, vagy már annyira vágyik egyre, hogy szeretne vagy százat! De most komolyan, előbb hagynád ott, mint hogy kompromisszumot köss? Szereted te ezt az embert egyáltalán? Őszintén!

2014. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Deákné Vászna ***** válasza:
65%
Egy nap alatt eljutottál a szerelemtől a szakítás emlegetéséig. A megbeszélés helyett. Gratulálok. Szakíts. Ebből jó már nem fog kisülni.
2014. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szeretem de nem vallalok ennyi gyereket senkiert. O meg mondja a sajat elkepzeleset.
2014. nov. 19. 13:43
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor ennyi. Nem hogy "jóban rosszban" nem tartotok ki egymás mellett, de még egy ilyen alap dologban sem tudtok kompromisszumot kötni. Erre ne építs semmit, főleg akkor ne, ha első megoldásként az jut eszedbe, hogy lelépsz, vagy komolyan gondolod, hogy egyedül hagy több gyerekkel a nyomorban. Ez se nem bizalom, se nem szeretet. Ez nulla. Részedről mindenképp. És nem azért, mert nem akarsz nagy családot, hanem mert az első adandó alkalommal, ahogy valami nem megy úgy, ahogy elképzeled, lelépnél. Menj! Nem veszít sokat senki!
2014. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
En soha nem hazudtam az elejen megmondtam hogy egyet akarok de mar kettot nem tudom hogy vallalnek. Tobb szoba sem johet. Barmi tortenhet megha ez nem is hiheto most.
2014. nov. 19. 13:50
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne vesszetek ezen össze már..majd az első és a főleg a 2. után változhat a véleménye :D két gyerek nagyon sok tud lenni egy esti lefekvési cirkusznál például:D (egy 3 gyerekes jós)
2014. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha szembeállítod az ápoltságot/igényességet a nagycsaláddal, akkor nem jósolok nagy jövőt ennek a kapcsolatnak. Ő nem vágott át a nagycsalád gondolatával, milyen mélységű a kapcsolatotok, hogy egy véleményváltozást átvágásnak értékelsz? Arról nem is beszélve, hogy már az egyedül maradásig is eljutottál gondolatban. Nem ártana átgondolnod az egész kapcsolatot.
2014. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Elöbb legyen 1 gyereketek és majd utánna mondja, hogy hányat akar.

Mi férjemmel 4 gyereket akartunk, aztán az elsö után (aki szuper nyugodt baba volt), már tudtuk, hogy amax 2 gyerek.2-ik gyerek után eszünkben sincs még egy gyerek.


Szomszédban a nö 3 gyereket akart, a férj is ebben volt. Most 2 gyerekük van de a férj semmi esetre sem akarmég egyet.

2014. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vállalnék nagycsaládot, nem olyan a mentalitásom. Ülj le vele erről komolyan beszélgetni és mondd el, hogy szét fognak válni az útjaitok, ha ő ragaszkodik a sok gyerekhez. Ez olyan dolog, amiben tényleg egyet kell érteni.
2014. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem eszik olyan forrón a kását ahogy főzik.... én is úgy képzeltem, hogy sok gyerekem lesz, de maióta megszületett a kisfiam kicsit átértékelődött bennem sokminden... közben az életkörüményim is megváltozka, a szüleim meghaltak, a férjem oldaláról sincsennek nmagyszülők, segítségünk semmi...azt hitem eddigre már lesz egy hitelmentes lakasunk, de még albérletben vagyunk és bár van félretett pénzünk, hitel nélkül nem fog menni... szoval, az hogy most mit mond és mit az első gyerkőc után az kettő!!! Amugy a férjem szeretne még egy gyereket( és szivem mélyén én is), de sajnos nem merek többet bevállalni ebben a helyzetben.(lehet, hogy önző dög vagyok, de megbolondulni sem akarok és végre van magamra kis lopott időm, hogy 4 éves már, végre tudok magamra is kicsit költeni, hogy már dolgozom és nem a gyesből kell kijönni...) Mit tegyél? beszélgessetek, mennyire vedd komolyan amit mondott, mert te most így érzed.
2014. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!