Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum fenyeget, hogy elmondja...

Anyum fenyeget, hogy elmondja apumnak hogy fultagitom van. Lent (? )

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, 12 mm-es fultagito van mindket fulemben szoval nem nagy, raadasul tomottet horsok ezert olyan mint egy fulbevalo.nem ellenkezett amig tagitottam a fulem de utolag kitalalta hogy ez nagy, azt hitte kisebb lesz es ne hordjam. en termeszetesen hordani fogom, mivel a reszemme valt es ebben erzem jol magam, es ezt neki is megmondtam de mivel neki ihy se tetszik fenyeget, hogy ha nem veszem ki elmondja apumnak. apumrol annyit kell tudni, hogy minden kis aprosagert megver,olyan szinten hogy amikor anyummal elmentem kilovetni meg egy lyukat a fulembe (tehat 2 fulbevalom lett mindket oldalon) elkezdett ordibalni es tepni a hajam. a jegyeimmel nincs baj, senki nem szol be a tageszre (tanarok rokonok stb. bar eszre se veszik) anyummal se vagyok tiszteletlen, tenyleg csak az van a dologban hogy neki nem tetszik a tagesz es ezert nem hordhatnam. mit tudnek tenni az ellen, hogy szoljon apumnak? (nem igazan tudom ez milyen kategoria, es bocsanat ha hiba van benne, nem tudom telorol ujra visszatekerni)

2014. nov. 16. 18:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
41%
De megam!
2014. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!