Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum fenyeget, hogy elmondja...

Anyum fenyeget, hogy elmondja apumnak hogy fultagitom van. Lent (? )

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, 12 mm-es fultagito van mindket fulemben szoval nem nagy, raadasul tomottet horsok ezert olyan mint egy fulbevalo.nem ellenkezett amig tagitottam a fulem de utolag kitalalta hogy ez nagy, azt hitte kisebb lesz es ne hordjam. en termeszetesen hordani fogom, mivel a reszemme valt es ebben erzem jol magam, es ezt neki is megmondtam de mivel neki ihy se tetszik fenyeget, hogy ha nem veszem ki elmondja apumnak. apumrol annyit kell tudni, hogy minden kis aprosagert megver,olyan szinten hogy amikor anyummal elmentem kilovetni meg egy lyukat a fulembe (tehat 2 fulbevalom lett mindket oldalon) elkezdett ordibalni es tepni a hajam. a jegyeimmel nincs baj, senki nem szol be a tageszre (tanarok rokonok stb. bar eszre se veszik) anyummal se vagyok tiszteletlen, tenyleg csak az van a dologban hogy neki nem tetszik a tagesz es ezert nem hordhatnam. mit tudnek tenni az ellen, hogy szoljon apumnak? (nem igazan tudom ez milyen kategoria, es bocsanat ha hiba van benne, nem tudom telorol ujra visszatekerni)

2014. nov. 16. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Apád nem látja?
2014. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam kérdezni, hogy édesapádnak nincs szeme? Ha eddig nem zavarta, ezután miért zavarná?
2014. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem, mivel tomottet hordok es ugy nez ki mint egy nagyobb fulbevalo, viszont ha a tageszt kiveszem ujjnyi vastagsagu lyuk van a fulembe tehat ha anyum szol neki biztos ki fogja vetetni velem es latni fogja.
2014. nov. 16. 18:34
 4/21 anonim ***** válasza:
De ettől a tömöttől nem nagyobbodik meg a fülcimpád?
2014. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Anyudnak mennyi esze van? Ha kiveszed,mert neki nem tetszik,akkor ott lesz a lyuk és azt is látni fogja apád.Tehát akkor is megtudja,ha kiveszed,mert akkor látszik,meg akkor is ha nem,mert akkor meg ő mondja el.
2014. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
alig, foleg hogy nekem eleg kicsi cimpam volt es a tagesszel lett olyan formaja mint masoknak. (remelem erted, nem tudtam mashogy kifejezni)
2014. nov. 16. 18:39
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem baromira ronda egy ilyen kitágított fül, de te tudod. Én nem vállalnék be érte egy verést, főleg ha ilyen borzalmasak és agresszívek a szüleid.
2014. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
en sem ertem ezt a logikat, mondtam neki hogy sokkal undoritobb az a lyuk mintha benne van maga az ekszer. nem is ertem miert zavarja ennyire...
2014. nov. 16. 18:40
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

A gyerekbántalmazás komolyan senkit nem zavar? Érdeklődtök a fültágítóról, miközben egy 14 éves gyereket bántalmaz az apja?


Kérdező, ne engedd, hogy megüssön, kérj segítséget. Ez nem normális. Ha anyukádat se zavarja, akkor rokonok, vagy bárki, aki felnőtt. Egyébként pedig annyi lehetne a megoldás, hogy nem tágítod tovább, és ezt megmondod anyukádnak. Attól, hogy kiveszed, nem nő vissza, ezzel remélem tisztában van ő is. Sőt, így legalább szép, úgy meg nem lenne túl esztétikus. Ezt próbáld neki megmagyarázni.

2014. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk, ha ilyen helyesírása lenne a 14 éves gyerekemnek, akkor én is megverném...

Főleg, ha tanulás helyett fültágítókkal foglalkozik!

2014. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!