Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum fenyeget, hogy elmondja...

Anyum fenyeget, hogy elmondja apumnak hogy fultagitom van. Lent (? )

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, 12 mm-es fultagito van mindket fulemben szoval nem nagy, raadasul tomottet horsok ezert olyan mint egy fulbevalo.nem ellenkezett amig tagitottam a fulem de utolag kitalalta hogy ez nagy, azt hitte kisebb lesz es ne hordjam. en termeszetesen hordani fogom, mivel a reszemme valt es ebben erzem jol magam, es ezt neki is megmondtam de mivel neki ihy se tetszik fenyeget, hogy ha nem veszem ki elmondja apumnak. apumrol annyit kell tudni, hogy minden kis aprosagert megver,olyan szinten hogy amikor anyummal elmentem kilovetni meg egy lyukat a fulembe (tehat 2 fulbevalom lett mindket oldalon) elkezdett ordibalni es tepni a hajam. a jegyeimmel nincs baj, senki nem szol be a tageszre (tanarok rokonok stb. bar eszre se veszik) anyummal se vagyok tiszteletlen, tenyleg csak az van a dologban hogy neki nem tetszik a tagesz es ezert nem hordhatnam. mit tudnek tenni az ellen, hogy szoljon apumnak? (nem igazan tudom ez milyen kategoria, es bocsanat ha hiba van benne, nem tudom telorol ujra visszatekerni)

2014. nov. 16. 18:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Annyira undorító ez a fültágító. Mikor lukas a cimpa blőő. Elhánynám magam,ha a páromnak ilyen füle lenne. Jól elcseszted a külsődet. Gratulálok! 28n
2014. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
En is megcsapkodnalak egy kicsit, had taguljon.
2014. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
ja persze jól érzed magad,mig egy tehén át nem fér a füleden.és szebb lettél okosabb?Gyerekbántalmazás..na vajon sok hülye gyerek miért kap?Mondjuk az én gyerekem biztos nem fog ekkora fülcimpákkal bóklászni mert ott töröm ketté ahol a legvastagabb.De Szerencsére az enyémek nem idióták.ja van itt egy hülye gyerek..röhej tárgya,egy céltábla van a homlokára tetoválva,nagyon "csini"...majd amikor vén ráncos hülye lesz szépen fog állni neki a homlokán de tényleg..annak se ártott volna egy igazi atyai ,ott is beforduljon ahol nincs kanyar
2014. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#9-es, nem te vagy az első aki ezt mondja de nincs bizonyítékom, ráadásul amióta betöltöttem a 14-et (egy hónapja) nem ütött meg csak fenyeget vele aminek mondjuk örülök, de ezzel meg hiába szólok bárkinek.. de egyébként nem is lényeg, kibírom még ezt a pár évet vele aztán elköltözök olyan messzire ahogy csak tudok. tényleg nem számít, nem is kell foglalkozni vele:)
2014. nov. 16. 19:01
 15/21 anonim ***** válasza:
22%
Soha nem utottem meg a gyerekeimet, nem is ilyenek mint Te De ha Te lennel az, bizti en is parszor megcsapkodtalak volna. A kovetkezo ottlet a nove operalas lesz nem? Vagy a teljes test tetko, vgy orrkarika marha lancal. Azert alljon meg mar menet.
2014. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
lány vagyok.:DDDDDDDDD
2014. nov. 16. 19:17
 17/21 A kérdező kommentje:
ha a fültágeszről érdekelne a vélemény azt írnám ki, de mivel nem érdekel nem írtam, és hiába ecsetelitek akkor is tetszeni fog:D
2014. nov. 16. 19:19
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor megnagyobb a gaz.
2014. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is gondolta senki,hogy avval hogy leirjak vagy 50x hogy ronda Te kivetetted...


Mondjuk tenyleg ronda...de mindig minden kornak van valami "divata" amit kovetnek a tinik..majd ha mar nagyobb leszel rajossz a dolgokra... :)


S valahol megertem szuleid...

2014. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

most komolyan azért megvernétek a gyereketeket mert tágítja a fülét? az ő teste, ha neki így tetszik, csinálja.

(amúgy nekem se tetszik, mikor maga a cimpa nagyobb mint a füle, meg mikor átlátni rajta, brr, de valakinek ez jön be. ugyanolyan mint a tetoválás.)

a szüleiddel nem tudom, mit csinálhatnál, mert az egyik korábbi válaszoló jól mondja, hogy ha kiveszed, akkor meglátja apukád. vagy hogy gondolta anyud? :D

2014. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!