Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukádat vagy apukádat...

Anyukádat vagy apukádat szereted jobban?

Figyelt kérdés

olyat ne írj, hogy:

mindkettőt ugyanannyira

egyiket se

nem tudok dönteni


2010. jan. 28. 18:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Igazából anyukám a mindenem. Apánk elhagyott minket mikor 2 éves voltam. Azóta csak utcán látom és köszönünk egymásnak. Viszont egyszer a 23 év alatt elvitt magához karácsonyozni. Kaptam egy nagyon szép "semmit" :) Akkor ölelgettem, meg ő is sírt nekem, hogy hogy hiányzok neki, meg a hülyeségek. Mindegy, azért annyira nem hiányozhatok neki, ha azóta még szülinapomkor sem ír legalább egy smst. ja mellesleg a bátyámmal napi szinten tartják a kapcsolatot. Nem értem. Még csak nem is kérdez engem. De amúgy nem fáj, leszarom :)
2010. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Apát.
2010. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Anyát és apát is ugyanúgy szeretem:)

23/L

2010. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon mindkettőjüket :$ (L)
2010. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámat, mert ő az anyukám!

Apukámat, mert ő az apukám!

ha te is szülő leszel, hogy fog majd érinteni, hogy (ha a tipikus családmodell fog fennállni, vagyis van anya is, apa is, nem szemétkedik egyik sem, minden átlagos családra utal /direkt nem írtam, hogy minden tök happy/) ha megkérdezik a gyerekedtől, hogy na és melyiket szereted jobban, és nem téged fog mondani???

ha valakinek megadatott, hogy mindkét szülőjét szeresse, akkor miért kéne választania???

2010. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
♥♥♥APU♥♥♥
2010. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
anyumat. faterom egy f*sz.
2010. jan. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hát anya szerint apa csak tönkre tesz minket, de én akkor is mindekettőjüket egyformán szeretem. Nincs ilyen hogy valamelyiket jobban! Pl. ez olyan mintha szülőktől kérdeznéd hogy melyik gyerekét szereti jobban.
2010. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Anyát azért, mert ő nem húzza fel magát annyira a jegyeimen.

Apám azért, mert sokkal engedékenyebb.

2010. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!