Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan érhetném...

Szerintetek hogyan érhetném el, hogy elengedjen drága anyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Anyukámról lenne szó. Lesz hamarosan egy koncert, amire nagyon szívesen elmennék, ingyenes, eddig meg is engedte, de nemrég jutott eszembe, hogy aznap lesz az iskolámnak gálája, amin sajnos én is résztveszek az osztályommal. Az egész "fellépésem" kb 2 perc, nagyon gáz amúgy az egész "koreográfia", anyám mégis hajlandó lenne pénzt áldozni, hogy megnézzen.

Mikor közöltem vele, hogy a koncertre mennék, azt hittem megértőbb lesz, de teljesen kiakadt ehelyett, az osztályfőnökömet igazából könnyebb lenne meggyőzni, mint anyám, pedig az ofőnek fontosabb az egész.

Kérlek titeket, SEGÍTSETEK nekem. Tényleg fontos lenne nekem ez a koncert... Mit mondhatnék anyukámnak, hogy mégis elengedjen?

Normális válaszokat kérek, előre is köszönöm. Írjatok minél, hamarabb, SOS a helyzet!!



2014. nov. 9. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
És mi van az iskolai gálával? Cserbenhagynád a többieket?
2014. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem, viszont 27 en táncolunk, és mindannyian ugyanazt, nem egy nehéz koreográfia, nélkülem is elboldogulnának, főleg, hogy úgyis hátul állnék. Szóval? Vmi ötlet??
2014. nov. 9. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Ok, te hamarabb indulsz mint muterod... valami ürüggyel. Aztán mikor muterod szempárjai keresnek a színpadon, akkor csak a hűlt helyedet találja :D :D, max egy igazolatlan vagy valami
2014. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenre én is gondoltam egy óvatlan pillanatban, el is tudnék menni a koncertre, de jobban örülnék ha ő elengedne és nem kéne utána magyarázkodnom meg hallgatnom a hisztijét, miszerint nem voltam ott ő meg feleslegesen kiadta a pénzt. De azért köszönöm! :D
2014. nov. 9. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Nézd, engem nem tudnál meggyőzni. Koncert máskor is lesz, amire elmehetsz.
2014. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, köszi, még ha erre nem is voltam kiváncsi. :D lesz, csak kb kétévente egyszer Pesten, azér' kösz hogy fecséreltél rám 2 másodpercet.
2014. nov. 9. 21:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy gála gyakrabban van, mint ez a koncert speciel. :D
2014. nov. 9. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Nézd, a véleményem kérdezted.

Anyád nem meggyőzhető, és igaza van.

2014. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, igazából, ötleteteket kértem, de tiszteletben tartom a véleményed, köszi.
2014. nov. 9. 22:14
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Mondd el neki őszintén, hogy téged nem érdekel a gála, koncertre akarsz menni, és nem vagy hajlandó lemondani róla. Legyen tisztában vele, hogy te oda mész, és kész. A szobádba csak nem fog bezárni. Egyébként hány éves vagy? Nekem annak idején nem engedték volna, amíg iskolába jártam, hogy bármilyen programot lemondjak, amit hivatalosan elvállaltam. Hisztizhettem volna bármennyit, ajánlhattam volna a lelkemet az ördögnek, akkor sem engedték volna. Nem tudom, a te szüleid mennyire meggyőzhetők, de ha nem vagy hajlandó lemondani a koncertről, akkor legalább közöld velük, hol leszel, mert mindenképp tudniuk kell. Ha a kötelezettség miatt nem engednek el, akkor úgyis hiába. Egyébként meg mondd el nekik, hogy nem fontos, hogy tudnak helyettesíteni, ajánlj fel cserébe házimunkát, vagy ilyesmi.
2014. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!