Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiből jöttök ki havonta?

Mennyiből jöttök ki havonta?

Figyelt kérdés
Családok is érdekelnek, ahol pl. tinik, vagy dolgozó fiatalok is vannak, ők adnak-e bele.
2014. nov. 7. 10:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

mi fiatal kis család vagyunk én 22 vagyok a párom 26 és van egy 2éves lányunk pesten élünk albérletbe.

én gyesen vagyok 37.000ft plusz 8órába dolgozok 73.000ft a párom is dolgozik ő 100 000et keres.

lakbér 30 000ft a rezsi télen 50-60 van kötelező kiadáom 20.000ft a gyesből szoktam megvenni a tisztasági dolgokat,pelenkát stb. az én fizetésem úgy ahogy van megy a lakbér+rezsi. de az a szerencsénk hogy a párom hetente kap pénzt 25 000ft-ot és igy hónap végén nincs olyan hogy kölcsön kell kérnünk.hát amikor havonta kapott ő is fillérünk se maradt. nem azért mert szórjuk a pénzt valami kiadásunk mindig jön :(

2014. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A férjem 250.000ft ot keres,én 138000ft gyedet kapok,családi és gyes az olyan 81000ft,5 élünk a lakhatás hitel+ rezsivel 200.000ft a többit meg feléljük,nem nélkülözünk:)
2014. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ketten élünk albérletben. A jövedelmünk összesen kb. 250 ezer körül mozog. A lakbér+rezsi 80-90 ezer, télen kicsit több. A maradékból elég kényelmesen kijövünk: ugyan meg kell gondolni a nagyobb kiadásokat, és előfordul, hogy ha hóvégén jön valami váratlan, akkor mínuszba csúszunk, de alapvető gondok nincsenek. A kajánkat igyekszünk olcsón megoldani, azaz főzünk, ha ráérünk. De ha nem, akkor azért be tudunk ülni valahová ebédelni. Dohányzunk, az kb. 30 ezret még elvesz havonta, meg Pest lévén a kettőnk bérlete 13 ezer. Ruhát igyekszünk okosan venni, csak olyat, amire tényleg szükség van. Szórakozásra még elég sokat költünk, majdnem minden hétvégén legalább egyikünk elmegy, az 5-10 ezer Ft alkalmanként.

Igazából szerintem ha jobban odafigyelnénk, még félre is tudnánk tenni, de az a kis pénz egyszerűen nem éri meg.

2014. nov. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!