Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek vele, vagy hagyjam?

Beszéljek vele, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Jövőre férjhez megyek, de egy ismerősöm nyakig belém esett. Sajnos muszáj vele találkoznom, de kezd nagyon gáz lenni a helyzet. Nem mondta, hogy tetszem neki, de elég egyértelmű. Csak pár hete ismerjük egymást, így nincs köztünk bizalmi kapcsolat. Tudja, hogy élettársam van és hogy jövőre házasodunk.
2014. nov. 6. 06:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele.
2014. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem hívtuk meg az esküvőnkre, csak tudja, hogy lesz. Amire egyébként a karikagyűrűnkből elég könnyű rájönni még akkor is, ha nem kérdezi meg valakitől. A munkatársam, de nem a főnököm. Ugyanakkor szeretnék erről a helyről gyedre menni.


Hát nem tudom, hogy mi kellett volna mondanom ahhoz, hogy ne kísérjen el. Én konkrétan azt mondtam, hogy semmi szükség rá, egyébként is sietek. De ő eldöntötte, hogy jön és kész. Azzal meg mit csináljak, hogy bámul? Szóljak, hogy fejezze be? De akkor megint ott tartunk, hogy észrevettem... Azért is írtam ki a kérdést, mert nem tudom már hogyan kezelni. Beszélni akartam vele, hogy fejezze ezt be, és tartsa tiszteletben, hogy én már foglalt vagyok.


Ha bunkó vagyok vele, akkor az jön le neki, hogy biztos összevesztem a vőlegényemmel és rossz kedvem van. Hiába mondom neki, hogy szó sincs erről, csak hagyjon már egy kicsit békén... Néha úgy érzem, hogy megfulladok tőle.

2014. nov. 6. 13:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az esküvőd részleteivel traktálni,meg lakberendezés, csupa női témával rohand le, de minden mondatodban a vőlegényed legyen hogy az ő kedvéért van minduen. Hátha megunja :-) De ha a párodról bunkót mond oltsd le hogy sunyi aljas dolog a háta mögött mást szapulni és az ilyen embert megveted. Ahogy tudod kerüld el,ha nem megy, a nem munkához kapcsolódó megjegyzéseire ne reagálj vagy kezd másról beszélni. Hátha lekopik :-)
2014. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hiába beszélek neki a vőlegényemről, mivel érdekli az életem, szívesen meghallgatja, sőt még kérdezget is róla, hisz ezáltal is jobban megismer. Igazából még az esküvő is érdekli, mert neki már majdnem volt egy, de végül le lett fújva. Szóval nincs az, hogy el lehet kergetni ezzel, mert valójában neki is van egy vágya, hogy esküvő, gyerek, csak épp nincsen kivel. Ja, és pl. ajánlott zenészt.
2014. nov. 11. 07:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Élettársadnak mondtad? A sráccal ne foglalkozz, ha jól vagy a vőlegényeddel. Keressen mást. Mondd, hogy maradjatok csak köszönőviszonyban.
2014. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az élettársam tud mindent, igazából nem tudott érdemi tanácsot adni ő se. A "maradjunk csak köszönőviszonyban" nem megoldás, lévén, hogy együtt dolgozunk és néha munkaidőn kívül is találkoznom kell vele. Külsős munkák miatt.
2014. nov. 11. 16:07
 17/17 anonim ***** válasza:
Az gáz.. talán azt próbáld meg akkor hogy magadról a lehető legkevesebbet beszélsz. Ha kérdez magándolgot üsd el semleges válasszal és kérdezz vissza: -És te? abban a témában róla amit kérdezett. De a párod ne engedd szapulni neki akkor rakd jól helyre.
2014. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!