Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek vele, vagy hagyjam?

Beszéljek vele, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Jövőre férjhez megyek, de egy ismerősöm nyakig belém esett. Sajnos muszáj vele találkoznom, de kezd nagyon gáz lenni a helyzet. Nem mondta, hogy tetszem neki, de elég egyértelmű. Csak pár hete ismerjük egymást, így nincs köztünk bizalmi kapcsolat. Tudja, hogy élettársam van és hogy jövőre házasodunk.
2014. nov. 6. 06:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, majd ki esik a nyakadból!
2014. nov. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj vele, mert különben igen kellemetlen lehet számodra, ha kiderül, hogy nem érdeklödik irántad, csak udvarias/közvetlen, vagy ilyen az alapstílusa, vagy pedig csak te képzeled be az egészet.
2014. nov. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hagyd ... Majd észreveszi magát . Tudja egyébként ,hogy jövőre házasodsz ?
2014. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jaaa ..tudja .Akkor már az ő dolga ,hogy helyén kezelje a dolgokat .
2014. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ne beszélj vele, mert akkor már az is tetszeni fog, hogy te észrevetted a közeledését, és egy ilyen személyes beszélgetés alkalmával is azt hiszi majd hogy közelebb került hozzád.

Kerüld el, legyél semleges számára, az a biztos.

Nehogy itt valami gond legyen az esküvőd előtt.

2014. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Tettesd magad bambának és ne vedd észre, ezzel nem válsz bambává!

Amennyiben beszélsz erről vele, tudomására adod, hogy észrevetted és őbambasága úgy értelmezi, hogy bizonyos fokig jól is esik neked, hiszen te hoztad szóba, amit ő "nem is akart"!

2014. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek! Egyébként a közvetlenségen és az udvariasságon bőven túl van az, ahogy velem viselkedik.
2014. nov. 6. 11:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetesd magad bambának,vagy pedig kezdj el áradozni a vőlegényedről, hogy milyen jó vele minden és milyen boldog vagy :D
2014. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Mindkettőnket ismeri, de egyáltalán nem lát bele a kapcsolatunkba. Lehet, hogy ezért hiszi azt, hogy van esélye, vagy nem tudom. De eléggé nyomul, néha már nem tudok vele mit kezdeni. Tegnap este pl. elkísért a buszmegállóba, merthogy ő is arra megy. És megvárta velem a buszt. Csakhogy ő biciklivel volt. Mivel nem akartam már vele beszélni, nem nagyon beszéltünk, de csak elkísért, csendben sétált mellettem, néha kérdezett valamit.


Azért arra kíváncsi lennék, hogy szerintetek egy 34 éves férfi miért kísérget egy nőt, ha nem akar tőle semmit. Lehet, hogy tényleg én értem félre, ha van ötletetek, akkor osszátok meg velem.


De a legrosszabb, hogy a vőlegényemmel folyamatosan b!nkó. Persze csak "poénkodik", de marhára nem vicces az, amiket mond neki. Ezt csak akkor csinálja, ha én nem vagyok ott, de már nekem is mondott olyat, hogy elakadt a szavam és megkértem, hogy ne beszéljen így róla. Akkor elnézést kért és mondta, hogy csak viccelt. Én pedig azzal zártam le, hogy egyáltalán nem volt vicces.


Konkrétan, ha meglát, fülig ér a szája, úgy vigyorog, folyamatosan engem néz, keresi a tekintetemet, ha elkapja, mosolyog, néha már nagyon zavaró. Olyan dolgokat észrevesz és megdicsér, hogy pl. máshogy választottam el a hajamat, milyen jól áll. Sokszor azon töri magát, hogy megnevettessen, és ha sikerül, akkor nagyon elégedett magával. A névnapomkor felköszöntött, pedig a legtöbb naptárban benne sincs a nevem. Ja, és mindig mellém ül, és észrevétlenül egyre közelebb, és közelebb húzódik hozzám. Én meg mindig arrébb megyek. Elég gáz.

2014. nov. 6. 13:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem te tettél fel egy kérdést, hogy ő is megvan hívva az esküvőre és milyen bunkó?


Kérdező ha nem az életed múlik rajta,akkor miért engeded, hogy kísérgessen és bámulgasson?


Te nem teszel neki egyértelmű utalást, hogy hagyjon békén,akkor mit is vársz?


Ő a főnököd,vagy mi?Kirúgathat?


Szépen kezd el mesélni neki, hogy milyen jó, hogy a vőlegényeddel együtt vagytok és áradozz neki a kapcsolatotokról.Ha rosszat mer rá mondani,akkor oltsad le, hogy szerencsére te boldog vagy a vőlegényeddel stb!


Áradozz neki,mintha csak a barátnőd lenne és mesélj neki,de csak a vőlegényedről és a szerelmetekről :D Aztán majd csak lekopik.


Egyébként sanszos, hogy valami elmebeteg a csávó, ha tudja, hogy van párod és téged kísérget stb.

2014. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!