Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy minden a...

Mit tegyek, hogy minden a régi legyen?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt megismerkedtem egy fiúval aki 7 évvel idősebb tőlem. Egy jó ideig csak barátok voltunk aztán több is lett a dologból. Nagyon szerettük egymást de aztán jöttek a problémák és jobbnak láttuk, ha ezt hagynánk. Körülbelül 2 évet voltunk együtt. Utána még párszor újra megpróbáltuk de aztán mindig volt valami probléma. De utána is tartottuk a kapcsolatot, beszélgettünk. Próbáltam elfelejteni de sajnos nem sikerült. Néha kicsit enyhült bennem ez a dolog de utána rájöttem, hogy nem bírom. Még mindig szeretem őt és szerelmes vagyok belé.

Sokszor sajnos miattam adódtak a problémák de már változtattam ezeken és próbáltam megváltozni.

Bevallottam neki, hogy egyszerűen nem megy nélküle és még mindig szeretem. Ő viszont azzal jött, hogy most csak barátok vagyunk és, hogy nincs ideje ilyen dolgokra mert most problémái vannak, amikről mesélt nekem is. De nem tudja, hogy mi lesz még a jövőben.

Szeretném ha újra együtt lennénk, nagyon hiányzik. Próbálok mellette állni ebben a számára nehezebb időszakban de néha különösen viselkedik. Egyszer teljesen rendben van minden máskor meg rideg velem. Nem tudom hova tenni az egészet.

19/L


2014. nov. 4. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt lehet tudni,hogy milyen problémák miatt szakítottatok?
2014. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Más a világ meglátásunk és ezekből jöttek a konfliktusok.

A miattam adódtak problémát nem úgy értem, hogy megcsaltam, fiúztam vagy ilyesmi.

2014. nov. 4. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt elég nagy a korkülönbég kettötök között, másrészt ha alapvetö világnézeti meg hasonló problémak vannak, akkor semmi esély sincs egy kapcsolatra.
2014. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már kimondta hogy csak barátok vagytok, te is érzed sokszor hogy rideg veled, mit akarsz még mi történjen hogy kilépj az életéből? Ne menj tovább mert egyik megaláztatás fog érni a másik után. Kezd el élni a saját életedet nélküle. Majd jönni fog valaki aki úgy fog szeretni ahogy vagy, aki mellett nem kell semmilyen változáson áterőszakolnod magad.
2014. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!