Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy minden a régi...

Mit tegyek hogy minden a régi legyen?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon sok barátom volt,mindenki szeretett a suliból,mindenki köszönt a fiúk pedig oda voltak értem.Volt egy legjobb barátnőm,legaláb is azt hittem hogy legjobb...akivel ebben az évben eltávolodtunk egymástól.Valaki azt mondta neki rólam,hogy csúnyákat pletykálok róla de ez nem volt igaz.Utána mindenkinek elmondta,hogy "ezt csináltam" (miközben nem,csak ő nem hitt nekem) és ezért mindenki megutált őt meg mindenki imádja.Akit tudnak ellenem fordítanak az osztálytársammal,mert ő meg irigy rám mert több mint egy éve járok a barátommal.Ameddig azt hittem a "barátnőim" mellettem állnak,addig a barátom volt az egyedüli aki a mai napig kitart mellettem.Nagyon szeretném visszakapni a régi életemet még akkor is ha akkor nem lehetnék a barátommal habár nagyon szeretem és vele ez nem lenne szép,így nem vagyok teljesen boldog.Szinte mindennap sírok.A suliban már félek a volt Lbmtől,folyton elhord mindennek a folyosón és mindenkit ellenem fordít. Ha nem is visszakapni akkor újra kezdeni,hogy olyan legyen mint régen,új barátokat szerezni,csak félek hogy azokat is elvennék tőlem.Mit tegyek?
2013. ápr. 8. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
"Nagyon szeretném visszakapni a régi életemet még akkor is ha akkor nem lehetnék a barátommal habár nagyon szeretem és vele ez nem lenne szép,így nem vagyok teljesen boldog." gratulálok! olyan vagy, mint a barátnőd és a többi szerencsétlen, aki ellened fordult! te képes volnál ugyanez megtenni azzal, aki VÉGIG melletted állt. szánalom!
2013. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!