Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen az apám?...

Miért lett ilyen az apám? (több lent)

Figyelt kérdés

A nagyim hozzánk költözött mert nem tudja egyedül intézni a dolgait... (pl. elfelejti bevenni a gyógyszert). És apám nagyjából a nem is foglalkozik velünk (apai nagymamáról van szó). Pl.: Hazajön köszön és elmegy a nagyanyámhoz és CSAK VELE beszélget. De mivelő csak később jön haza ezért én meg anya gondozzuk 98%-ban. Apa a keresztcsontig "elkényezteti" és minden fost megcsinál neki... Gondolok itt olyanokra hogy olyan tv csatornákat állít be neki amiket csak kér miközben nekünk egyet sem... Egyébként meg elviselhetetlen sajnos a nagyi mert este beszél/ordibál álmában ezért lehetetlenség tőle aludni (főleg hogy a mellette lévszobában vagyok). Ez csak egy a sok hasonló közül... De ezek a kisebbil gondok. A nagyobbik az amit fent kifejtettem apámmal kapcsolatban. Hogyan tudnám azt elérni hogy velünk is foglalkozzon?


Igen tudom hogy egyszer én is öreg leszek és engem is ki kell szolgálni... De próbáljátok megérteni a helyzetem...


Előre is kössz a normális válaszokat!



2014. nov. 3. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért lett ilyen, mert szereti a saját anyját és valószínűleg érzi, hogy nem lesz már sokáig beszámítható állapotban. Most pedig a tehetetlenség érzése van benne a saját anyjával kapcsolatban.
2014. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt értem de azért egy "Szia Ádám! Milyen napod volt?" köszönés, kérdés jól esne. Miközben mi szolgáljuk ki...
2014. nov. 3. 21:09
 3/3 anonim válasza:
Apukad erzi hogy a mamad lassan eltavozik ( remeljuk soka lesz !!!! ) es minel tobb idot szeretne foglalkozni vele..
2014. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!