Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mernétek megdicsérni a sógornő...

Mernétek megdicsérni a sógornőtök külsejét? Nők esetében a sógorotokat.

Figyelt kérdés

Nem nyilvánosan,hanem négyszemközt vagy üzenetben.

Van olyan aki megtette?


2014. nov. 1. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Persze simán.. Nyílvánosan is.

Jó pasi a sógorom, nem vagyok ak, meg is szotam dicserni, ha valam jóláll neki.

Vagy simán, hgy szép a szeme, mert az. A férjem is tt lehet, akkor is kimondom..

Attól a férjem tetszik, ő még jobb pasi :) ráadásul őt azeretem, senki nem ért félre semmit..

Anyira merek ilyet kimondani, mintha a bátyámnak mondanám.. Rokonnak artom őt, nem mint férfinek..

2014. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze szemelyesen is.
2014. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha épp beszélgetek vele, miért ne említhetném meg, hogy milyen jól nézett ki múltkor, vagy hogy jól áll neki az új frizura? És a beszélgetést természetesen bármikor megmutatom a férjemnek, mert nincs titkom előtte.
2014. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazából tetszik a sógornőm,jó alakja van és csinosan öltözködik,de nyilvánosan nem merem dicsérni.
2014. nov. 4. 20:46
 15/16 anonim ***** válasza:

14


azért nem mert vonzódsz hozzá, és ezt szégyenled...

Ezenkívül jelentőséget tulajdonítasz annak, ha megdicséred.

félsz, hogy félreértik,vagy ő félreérti, mert van mit...



akinél nincs ilyen annak tök természetes a másiknak bókolni, mert őszintén gondolja, és eszébe sem jut, hogy azért mondja mert bejön neki

2014. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
A múltkor előttem ment,megdicsértem,hogy milyen szép,formás a popsija,ő felnevetett. Utána megsimogattam,arra már azt mondta-na na na!- de nem húzódott el. Nem volt senki a közelben.
2014. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!