Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A közös gyerek összehozhatja...

A közös gyerek összehozhatja újra a szülőket?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem. Akik azért vállalnak gyereket, mert az fogja összetartani őket, ott már régen rossz valami. Anyámék is azt hitték, hogy ha lesz gyerekük, akkor egy csapásra nem fogják utálni egymást. Megcsináltak engem, továbbra is utálják egymást de aztán nem tudtak elválni mert egyik sem akarta a gyereket a másiknak adni.


Szerintem a gyerek nem segít. Amikor a párod elhagyott, már ott volt a gyerek. Ha számítana neki bármit, nem hagyott volna el. De tudod mit, szerintem így a jobb. Inkább még időben menjetek külön mint sok-sok évig gyűlölködni egy rossz házasságban, ahol a gyerek fog a legtöbbet szívni (saját tapasztalat).

2014. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!