Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg gáz vagy csak én...

Manó1235 kérdése:

Ez tényleg gáz vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Mostanában már kezdek kiakadni a történtek miatt. Apámnak sok testvére van és az egyik mamáékkal lakik, nincs felesége, élettársa. És mostanában amikor apám dolgozik hirtelen megjelenik nálunk.

Ma reggel is felkeltem tiszta kómásan mentem kifelé, erre az ebédlőben nevetgél anyámmal, meg ők közösen reggeliznek, aztán rá 10 percre öltöznek és mennek el valahová, se kép se hang. Aztán a másik fura dolog hogy, nemsoká itt a születésnapom, és nem követelem ki az ajándékot magamnak, kinőttem már belőle, de pont utána egy nappal nagybátyám névnapja lesz és anyám egy hete azon gondolkozik hogy mit kéne neki vennie. És kinézett valami méregdrága akármit, de nem tudom minek mert eddig sosem ajándékoztunk így, mert nincs is rá nagyon pénz, meg mert akkora a család hogy egy gazdag ember se győzne mindenkit ajándékkal.


Nyáron is volt egy olyan dolog, akkor meg ittvolt a barátom is, és anyám bejött és kijelentette hogy ő nagybátyámmal vacsorázik mi meg azt eszünk amit akarunk, és kivitte a kaját maguknak. Meg martinit ittak megitták az összest, Jézusom anyám úgy viselkedett mint egy tinédzser :S


Ha megyünk mamáék,(nála) anyámnak a kezébe nyom egy szatyrot ami tele van joghurttal sütikkel minden jóval, tőlem meg még annyit sem kérdez hogy szomjas vagyok-e. Említettem ezt a nővéremnek hogy elég fura, és kiderült hogy régebben is volt már ebből probléma hogy folyton nálunk ült és akkor apám megmondta neki h ne jöjjön egy jó ideig, de ezek szerint megint elkezdődött. Én meg már nem tudom mit gondoljak, olyan ciki hogy elvannak apum meg dolgozik... ma is 6-22 ig van szval nagybátyám majd lelép 21 kor mint aki jól végezte dolgát.

21/L


2014. nov. 1. 10:21
 1/3 Bence_ ***** válasza:
100%
Nyugodtan beszélgetsz erről édesapáddal. Elvileg egy család vagytok, megbeszélitek a dolgokat. Te szemszögedből valóban érdekes a helyzet.
2014. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Talán a nagybátyád egyedül van és a szüleid a társasága,próbálják kicsit boldoggá tenni valami ajándékkal.


Vagy tán azt hiszed,anyukád csalja vele apukádat?

2014. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
apa nem is tudja hogy anya ajándékot akar neki venni szval nekem ez fura
2014. nov. 1. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!