Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem morbid ez?

Csak nekem morbid ez?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy "meghívót" egy temetésre. "Mély fájdalommal tudatjuk, hogy várva várt gyermekünk, XY a várandósság 18. hetében elhunyt. "

Lesz ravatalozás -nyitott koporsóval- temetés és szentmise......l


2014. okt. 29. 06:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

Hát egy ráncos, gyűrött, még csúcsos fejű, véraláfutásos újszülött nem feltétlen tetszik mindenkinek. Miért lenne butaság?


Több ember is ismerek aki a saját gyerekére is azt mondta, hogy "nem volt túl szép" miután megszületett. Ettől még szeretik és később már gyönyörű gyereknek látták. Miért kéne minden újszülöttre mindenkinek azt mondania, hogy szép? Ezt sosem értettem.


De ez még hagyján, ha egy 18 hetes, sovány, fejletlen és főleg halott magzatról van szó, az szerintem nem túl szívderítő látvány.


Most úgy menjen mindenki a temetésre, hogy állandóan fordítsa el a fejét? A szülők komolyan azt akarják, hogy úgy emlékezzem mindenki a gyermekükre, hogy "ja az akit meg sem mertünk nézni".

2014. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%

a temetes nem a vendegek kedveert van szerintem....

A szuloket megtiszteled ha elmesz ennyi senki nem fog kenyszeriteni nezz bele a koporsoba sokan nem szoktak.

A legjobb baratnom gyerek temetesi vallalkozo sokat szokott meselni

En heti szinten latok koraszulott vetelt vagy halva szuletett babakat

Semmi szornyu nincs benne.

2014. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!