Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz az élet?...

Miért ilyen rossz az élet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nyilván azoknak nem az,akik egészségesek,tehetségesek abban,amit tanulnak/dolgoznak,gazdagok,nagy családjuk van,összetartó rokonsággal.Akiknek ezek nincsenek meg,az meg cseszheti.

19 évesen nekem egyik sincs meg,nemhogy mindegyik.Nem is lesz sajnos,mert nem jó a sorsom.

Akkor nincs értelme az életnek?Számotokra mi ad értelmet az élethez?Aki szeretne,írjon kort is,köszönöm!


2014. okt. 26. 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es. A legjobb barátommal élek itt. Nem egyedül.
2014. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Kedves kerdezo,

Probalj a kituzott celjaidra koncentralni, biztos vannak szeretheto emberek is korulotted.

Egyszer, ha van idod menj el egy templomba, ha nem, akkor is bizakodjal.

Az elet bizonyos korlatok koze szoritott, de a sorsod, boldogsagod nagyban rajtad mulik.

En is jartam mennyet, poklot, gazdagsagot, szegenyseget, de legbelul nem adtam fel, az elet rogos, de keressuk benne a jot, en azt mondom. 34 f

2014. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, kérdező, nagyon át tudom érezni. Sajnos én is megismertem már a magyarok istenét. Tudom milyen, amikor 3-4 napig nincs mit enni, közben hirtelen mindenki eltűnik körülem, akiről addig azt hittem, hogy számíthatok rá (családom mint olyan, az sose volt), tudom, milyen fagyoskodni, és mindeközben van egy olyan betegségem, ami miatt sokszor alig tudok lábra állni, nem még hogy munkát találnék így (de közben gyógyszerekre sincs pénzem, és a tb-t se tudom fizetni, hogy orvoshoz mennék).

Valaha nekem is voltak álmaim, hogyne, de már évek óta csak az adott napot -- sokszor éppen az adott napszakot -- próbálom túlélni. Az álmaim pedig örökre elvesztek. Segítségre lenne szükségem, de nincs kihez fordulnom.


Bárki bármit mond, aki mögött nincs ott a család, akik segítenek, támogatnak, fel lehet őket hívni stb., az elveszett.

2014. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a kommenteket, csak a saját véleményemet írom: Tudom, hogy közhelynek hangzik, de 19 évesen előtted a világ. Nem tudod, mi jön szembe holnap, mi történik három hónap múlva, vagy akár 10-15-20 stb év múlva. Kár ilyen fiatalon temetni az "életet". Nem tudod mit hoz a holnap... Fel a fejjel:-)
2014. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szedd ossze magad hagyd abba az onsajnalatot es a sajat sebek nyalogatasat.

Epp akezed labad a fejed kezdj magaddal vaalmi hasznosat

a depresszio egyetlen hatasos ellenszere ha magunk helyett masra figyelunk es segitunk masokon.

2014. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!