Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyszerű, átlagos emberek...

Az egyszerű, átlagos emberek boldogabbak?

Figyelt kérdés

Azok az emberek, akik külsőre is átlagosak/átlagosan szépek, és egyszerűen (nem szegényen!) élnek, boldogabbak?

Akik beérik kevesebbel, nem azért, mert be kell érniük, hanem mert nekik így jó. Pl vehetnének két autót, mert telik rá, de nem vesznek, mert nekik elég az egy.


Boldogabbak az ilyen személyek, párok, családok?


2014. okt. 19. 15:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én magamat minden téren az "átlagos" kategóriába sorolnám. Átlagos külső, átlag életszínvonal. 33 évesen van egy saját lakásom, amit fent tudok tartani egyedül is, sose maradok el a számláimmal, van némi megtakarításom, amit szeretnék megtudom venni ("nagyobb" dolgokra lehet spórolnom kell pár hónapig, de ha kell valami a háztartásba, ruha stb. az nem jelent problémát), belefér, hogy kiruccanjak (legyen az egy wellnes program, kirándulás, vacsora) valahova ha kedvem van stb. A mindennapokban "szerényen"élek, főzök itthon, megelégszem az olcsóbb programokkal (kirándulás), imádom a munkám és boldog vagyok.

Ezeket nem egyedül kell megélnem, van egy normális társ, gyerek az életemben. De egyedül is megállok a lábamon, ha kell (válásom után egyedül boldogultam ) Nem érzem, hogy bármi hiányozna az életemből, bármin változatatnék.

2014. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Angelo84 válasza:

Van egy mondás, ami pont ideillik.


"Nem az a gazdag, akinek nagy a vagyona, hanem kinek kevés a vágya."

2014. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!