Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy fura kérdésem...

Lenne egy fura kérdésem kezdek begolyòzni? . A többit lent.!

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt..9hòt már voltunk külön van egy lassan 2éves kislányunk...és mostanába elég furcsa dolgokat csinál..pl lemegy a boltba ami 5percre van tőlünk de neki 2óra mire visszajön! H.lye indokokat találki hogy eltudjon menni..! Az a leggàzabb hogy az exe feletünk lakik...és még mindig odáig van a páromért..! Bevallom féltékeny vagyok mert teljesen más a làny.. Molett nagy cici..jo segg én meg elég vékony vagyok :( mi lehet az oka hogy ezeket produkálja? Beszélni is probàltam vele de csak összeveszés lett a vége :( én reagálom tul? :(
2014. okt. 16. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom is amikor boltba megy az minimum 2óra:)Uton útfélen mindig belebotlik valakibe olyan szó f.só.Féltékeny vagy és tul reagálod.
2014. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van csak nagyon fura lett :( mostanába közös programunk esti kutyák sétàltatàsa de már az sincs ha menni akarok vele akkor furcsàn nézz bemegy a wc-be a telòjàt szorongatva... Kb 4hete a telòját előttem hagyta mindig most meg semmi :( nem mintha belenéznèk...
2014. okt. 16. 18:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi fura nincs a viselkedésében.

Mindenki így viselkedik, aki megcsalja a párját.

Teljesen nyilvánvaló, hogy félrekefél.

Amit tehetsz: homokba dugod a fejed, vagy kiadod az útját.

2014. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyértelmű a leányzó fekvése. egyedül te furcsállod...
2014. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A párom fiù :) de ez amùgy itt ahol lakunk szokás :/ akkor csak nem vagyok hülye .. :( soha nem értettem a fiùkat de ezek utàn nem is akarom tényleg ritka az aki normális és nem bsz ida oda... :(
2014. okt. 16. 19:00
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Pofon egyszerűen kiderítheted: egy ilyen kiruccanáskor becsöngetsz az exhez, és ha ajtót nyit, akkor nincs ott a pasid. Ha nem nyit ajtót, akkor addig állsz az ajtó előtt, amíg meg nem csörren a telefonod, és felhív a férjed hogy ő már otthon van, de te hol vagy.

Ha pedig az ex ajtaján lép ki akkor Jackpot!!

2014. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez a történet volt már asz RTL sorozat filmjében:DD Új storyt kérünk:DD
2014. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja ez nekem is eszembe jutott, tisztára mint a Családi titkok, vagy a Gyanú árnyékában.
2014. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Zcsak ez nem az :) a csaj alap nem nyit nekem ajtòt mert tudja h mi lenne a vége :d meg amugyis pikkel ràm mert rányomtam az automatàt :)
2014. okt. 16. 20:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Tehát nem nyit neked ajtót. Akkor B és C verzió: addig állsz ott, amíg a férjed ki nem lép az ajtaján vagy fel nem hív hogy hova tűntél. Így vagy úgy, de ki kell derítened az igazságot! Neked legalább már van jelölted, és még közel is lakik. Képzeld magadat azoknak a nőknek a helyzetébe, akik SEMMIT nem tudnak a szeretőről, csak azt hogy létezik.
2014. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!