Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kéne viselked...

Szerintetek hogy kéne viselkednie egy 22 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Egy átlagos 22 éves lány hogyan viselkedjen?
2014. okt. 15. 21:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
mi 3 és fél éve vagyunk együtt, 21 évesek vagyunk. 18 évesen költöztünk össze, bár akkor még szülői segítséggel, egyetem kezdésekor. egyátalán nem tartom korainak. sokan a mai napig nagy szemekkel néznek rám, hogy a barátommal lakom, de szerintem ez teljesen egyénfüggő. nekünk ilyen szempontból azért tett jót, mert abszolút együtt nőttünk bele a felnőtt életbe. 22 évesen meg nehogy már másokra hallgass :)
2014. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen költöztem össze kb. egy éve voltunk együtt.
2014. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
mi 1,5 éve voltunk együtt és 19 voltam, mikor összeköltöztünk. Nem korai az a ti 4 év/22. Meg lehet oldani. Mi is megoldottuk, úgy, hogy mindketten tanulunk és dolgozunk. Most vagyok 22, nyáron volt az esküvő, idén diploma és közben félévtől indul a babaroject.
2014. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

2-3 évtizede még az volt az általános, hogy 22 körül már férjhez mentek és gyerekeket szültek a hölgyek. Eü szempontból és társadalmi szempontból (sok gyerek=növekvő népesség) is úgy volt a legjobb. Az a mai világrend hozadéka, hogy sok nő örül, ha 33-39 évesen férjhez tud menni és szülhet.

Vajon édesapád hány évesen vette el édesanyádat? Abban az időben valószínűleg nem várt vele 36 éves korig.

2014. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!