Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kéne viselked...

Szerintetek hogy kéne viselkednie egy 22 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Egy átlagos 22 éves lány hogyan viselkedjen?
2014. okt. 15. 21:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, ahogy eddig 20 meg 21 évesen viselkedett. Amilyen a személyisége, ahogy jólesik neki.

Van 22 éves lányismerősöm, aki olyan, mint egy tini (16nak hiszik), pedig már férjnél van, és ismerek olyat is, aki ennyi idősen már komoly nő volt.

Tehát, ahogy neki tetszik.

2014. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én lennék az a Lány és most szeretnék össze költözzni a barátommal de mások szerint ez tul korai...nem tudom mit csináljak..
2014. okt. 15. 21:22
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem korai, mi idén költöztünk össze. 20 vagyok.

Nem változtattam magamon semmit, maximum háziasabb lettem kicsit :)


Mióta vagytok együtt?

2014. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Lassan 4 éve!! Ti hány év után költöztetek össze?? :)
2014. okt. 15. 21:39
 5/24 anonim ***** válasza:

8 hónap, mivel előtte távkapcsolatban voltunk


4 év után már bőven reális, ne aggódj :)

2014. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást én nagyon össze szeretnék vele költözzni de mindenki azt mondja hogy fiatalok vagyunk de ha nem most kezdjük el élni együtt az életünket akkor mikor lenne reális??
2014. okt. 15. 21:43
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha csak a korodat vesszük, nem korai, mást meg nem árultál el a helyzetről - még...
2014. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is 22 vagyok, de neked túl kéne lépned azon, hogy ki mit gondol és mit mond. Nem vagy óvodás. Mi lesz akkor, ha valaki szerint túl korai? Hazacipelnek a rendőrök?
2014. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20 évesen 4 év együttélés után az összeköltözés nem korai, már 1-2 éve nyugodtan megtehetted volna. Ha a saját lábadra állsz, akkor fogsz felnőni és tapasztalatokat szerezni. Férjhez menni és gyereket vállalni még nagyon fiatal lennél, de ahhoz elég idős, hogy belevágj az életbe.
2014. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem csak az életkor számít. Fontosabb, hogy a szülőktől egyenesen lenne a költözés, vagy laktatok már koliban, albiban ezelőtt is. Meg a piszkos anyagiak: van-e önálló jövedelmetek.
2014. okt. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!