Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kéne viselked...

Szerintetek hogy kéne viselkednie egy 22 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Egy átlagos 22 éves lány hogyan viselkedjen?
2014. okt. 15. 21:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én 2 hónap múlva leszek 22, és szintén az összeköltözésen küszködöm a barátommal. Szüleimmel elég nehéz megértetni, kb az a helyzetem, mint neked.

Pénteken nézünk meg egy albérletet. Lépni kell. Bár nekem is mondtak hasonlókat és nehéz volt elszánnom magam a lépésre.

Akkor én is írtam ki hasonló kérdést. :)

jövedelmed van? Dolgozol? Suli?


Ha gondolod írj privit, hátha kiötletelünk valamit, mert gyakorlatilag ugyanban a helyzetben és korban vagyunk.

2014. okt. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

ugyanabban*


:)

2014. okt. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igazából már megvettük a házat már csak a papírok vannak hátra semmi mást egyenesen a szülőktől költöznénk el (nem ők teremtették meg nekünk a házat ne hogy valaki félre értse)...Anya örül neki hogy a lábunkra állunk apa már nem annyira :) Nem nagyon szoktam másokra hallgatni csak iszonyú sokan mondták azt hogy még nagyon fiatal vagyok az összeköltözéshez..én úgy gondolom hogy nem vagyok az megpróbálni pedig mindent lehet! Biztos működni fog sok mindenen keresztül mentünk ez nem fog kifogni rajtunk..:)
2014. okt. 16. 08:43
 14/24 anonim ***** válasza:

4 éve együtt

22 vagy (gondolom a barátod is 22 vagy idősebb)

jól megvagytok gondolom ha össze akartok költözni


mások inkább csak irigyek, vagy pl apukád azért nem akarja, mert akkor már nem lenne ott a "kicsi lánya" :) de majd megszokja :) szerintem egyáltalán nem korai :)

2014. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
:) Ez megnyugtató hogy így gondoljátok!!!:):)
2014. okt. 16. 08:57
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem először egy albérletet kellett volna megpróbálnotok.

Így tényleg korai így betervezni egy ház vételt.

2014. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, decemberben költözöm össze a párommal (arra készül el a lakás). Ő néhány évvel idősebb nálam, felnőtt, dolgozó ember. Minket szerencsére mindkét félről támogatnak. Szerintem ennyi idősen nem kéne adnod az ilyen véleményekre
2014. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én is 22 voltam, amikor összeköltöztem a párommal. (300 km-re a családomtól, másik országba)

Szerintem nem kor kérdése, hogy az ember mikor érik meg az összebútorozásra.

Én pl. semmit se változtam, maximum komolyodtam és háziasabb/rendszeretőbb lettem. Ugyanúgy élem az életem, mint eddig, csak még több célom van és még jobban teperek értük. DE! Barátnőim nagy része el sem tudja képzelni milyen az élet egy tartós kapcsolatban, nemhogy összeköltözve. Szerintük még túl korai, mert ők nem főznének/mosnának senkire. Az az ő véleményük.

Ami nekem korainak tűnik, az a ház vásárlás (de szerintem csak azért, mert nem ismerem a kapcsolatotokat, nem tudom, hogy milyen komoly). Én előbb 2-3 hónap albérletben lakást próbáltam volna ki.

Apukád meg csak élt. Nehéz egy apának elfogadnia, hogy a kicsi lánya már felnőtt nő. Ő 40 éves korodban is a kis copfos lányát fogja benned látni.

2014. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Soha ne mások határozzák meg, hogy mit teszel. Meg lehet hallgatni a véleményeket, átgondolni, de mindig úgy dönts, ahogy Neked jó.

A kivülállók soha nem fogják 100%-osan megérteni a helyzetedet, mert nem ők vannak benne.

2014. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
en is 4evet voltam egyutt a pasimmal akivel 1 ev hazassagban vagyok most . 21 eves leszek jovobe , ugy hogy azzal semmi gond nincs hogy oszekoltozz a paroddal ! normalis dolog
2014. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!