Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fel viselkedese az...

Melyik fel viselkedese az elitelendobb?

Figyelt kérdés
A feleseg hat ev hazassag ket gyerek mellett tobbszor felrelepett. Kiderult vegulis egyuttmaradtak ugy dontottek adnak meg egy eselyt. De a ferj nem tette tul magat rajta es o is felrelep egy novel. Ki a hibasabb a kapcsolat megromlasaban?
2014. okt. 15. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Mindkettő, de a nő a hibásabb.
2014. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
az a kapcsolat, ahol a nő kúr félre, menthetetlen.
2014. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő egyformán...

Előszőr a nő, aztán a férfi..ez a kapcsolat kuka

Bosszúből visszacsalni a masikat szánalmas..de ettől semmivel sem elítélendőbb, mint a nő tette

2014. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pasi,mert vele maradt a novel!
2014. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatot a nő tette tönkre a félrelépéssel, de a férfi a hibás abban, hogy nem engedi lezárulni az egészet. Én a férfit legalább ugyanolyan hibásnak tartom, mert nem volt kötelező újabb esélyt adni, és ő ezt most kizárólag bosszúra használja fel ahelyett, hogy mindketten élnék egyedül/mással az életüket. A nő házassága tönkrement a hibája miatt, ő bűnhődni fog érte. De amit a pasi csinál az szánalmas és gyerekes. Ha nem tette túl magát rajta, akkor szakítani kell, nem beújítani még egy nőt, hátha attól jobb lesz. Maximálisan undorító dolognak tartom a megcsalást, de amit a pasi csinál, az még a nőnél is jobban lealacsonyítja őt. Ennyire életképtelen, hogy nem tud a nő nélkül élni?
2014. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjé egy képmutatásnyival. Vagy bocsásson meg, vagy váljon el.
2014. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy a férfi azért csalta meg a feleségét, mert nem tudta túltenni magát az előzményeken, tehát bosszúból tette?

Akkor őt inkább hibásnak érzem! (Pedig én is férfi vagyok.)


Ha nem tudott volna megbocsátani, akkor nem kellett volna még egy esélyt adnia, hanem megbeszélni, hogy ő végleg kiábrándult a feleségéből és válni akar.

De ez, hogy adjunk még egy esélyt, aztán bosszúból félrekúr (bosszúja eszközének tekintve egy másik nőt, akinek ki tudja, milyen szerelmet hazudott), ez végtelenül sunyi magatartás!

2014. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!