Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek én (21) öcsém (15)...

Lehetek én (21) öcsém (15) gyámja? Vagy a párom, hogy lehetne?

Figyelt kérdés

JÖVŐ HÓNAPBA TÁRGYALÁS!!

Az a helyzet anyámék válnak. Anyám bele egyezne. Viszont se munkám,se saját házam nincs. Szerinte lehetek, de semmim nincs. Mi az igaz? El vagyok jegyezve. Ha ne adj Isten párom el venne esetleg ő lehetne? SOS !!



#házasság #gyám #fél tesó
2014. okt. 15. 16:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Miért kellett beköpnöd anyádnak? Neked hogy esne? Azt hitte megbízhat benned, erre te rögtön adod tovább? Ráadásul még a szomszédnak is? Szép mondhatom....
2014. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Ha ki megyünk apámhoz. Automatice a hűtő az első nekem is,hogy mi van benne. Volt egy időszak mikor ki mentem és csak virsli volt benn régi szalámik, régi vaj, és ugye 1-2 napos levesek. De elő fordult,hogy amit adtunk kaját vagy vittem 1 hét múlva mentem és benn volt.

Most ami volt legutobb mikor ki mentem kolbász kolbász hátán. Szerintem 1 15 éves fiúnak ez nem elég aki ráadásul egésznap eszik ha úgy van. képes a gyerek 3 napra csinált kaját meg enni 1 délután alatt. Nem egyszer jártunk vele így, mikor itt volt nálam pár napig.

2014. okt. 15. 17:59
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menjen el a boltba és vegyen. + főzzön.

Nem hiszem el, hogy 16 évesen erre nem képes istenem.

2014. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%
És honnan rendeltek? Jó ott a kaja? Ajánlanád egy barátodnak?
2014. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Kérdező a normális kérdéseket válaszold már meg, ne a trollokkal foglalkozz...
2014. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Szakadj mar le errol a gyamsag dologrol. Apad nem a gyamja -lesz, ha nala helyezi el a birosag- hanem a gondviseloje. Te max csaladba fogadhatod, amennyiben ebbe mindket szulo beleegyezik -nem fog, mert tartasdijat ekllene fizetniuk- es alkalmas vagy ra: nem vagy, mert nincs munkahelyed.
2014. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
48%
Senki sem trollkodik, vannak prioritások kedves 25-ös! Lehet, hogy aki az étel után érdeklődik, éhes. Éhezik. Ez elég fontos nem? Talán erre is gondolhatnál, mielőtt okítasz! A kérdezőnek meg: szóval amikor átmentek apádhoz te rögtön rárontasz a hűtőre??? Milyen virtus ez? Egyszer azt mondod, hogy sosincs kaja, egyszer azt, hogy rendelni szoktak, a levest meg sem eszik, ott van a hűtőben, egy csomó más étellel együtt. Bőség van. Ha valaki éhes, megeszi azt is, ami nem a kedvence! Az élet nem kívánságműsor. Vannak országok, ahol ölni tudnának egy darabka kolbászért, ott meg tele van vele a hűtő? Luxus.
2014. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Feleslegesen túráztatod magad!

Az apja él, ő a gyámja, így fel se merül, hogy más "kapja" meg a gyereket.

Ugyanakkor, ha a 16-ot betölti a kölyök, akkor ő maga kérvényezheti a szülői ház elhagyását. Ha addigra házasok lesztek, akkor vállalhatjátok.


Most még nem.

Egyébként az indokaid gyerekesek. Valszeg semmi baja az apjánál, csak nem tetszik neki a szigor illetve, hogy másban pedig nem nyalják ki a seggét (kaja, rend).

2014. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Még aznap délután haza vitték. Aki berugatta öcsém az szólt a szomszédnak,hogy vigye már haza.

Amit apámat illet igen. Ha rajta múlna ugyan azt tenné öcsémmel mint anno velem. Nem véletlen léptem le.

Apám olyan,hogy a gyereke ne igyon, ne cigizzen. Kitűnő tanuló legyen. Öcsém persze lázad elég rendesen. Nem hajlandó semmit csinálni otthon. Tudna főzni, de néha miből? Meg ha nem engedi az apja a gáztűzhelyhez? Akkor hogy. Ügyes gyerek nem arról van szó. Csak az apját utálja borzasztóan. És bármit meg tenne,hogy az apját bosszantsa.

2014. okt. 15. 18:07
 30/41 anonim ***** válasza:
29%

"Ugyanakkor, ha a 16-ot betölti a kölyök, akkor ő maga kérvényezheti a szülői ház elhagyását. Ha addigra házasok lesztek, akkor vállalhatjátok. "


Gyamhivatali engedellyel. Munkanelkuli testverhez kizart, hogy engedjek.

2014. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!