Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek én (21) öcsém (15)...

Lehetek én (21) öcsém (15) gyámja? Vagy a párom, hogy lehetne?

Figyelt kérdés

JÖVŐ HÓNAPBA TÁRGYALÁS!!

Az a helyzet anyámék válnak. Anyám bele egyezne. Viszont se munkám,se saját házam nincs. Szerinte lehetek, de semmim nincs. Mi az igaz? El vagyok jegyezve. Ha ne adj Isten párom el venne esetleg ő lehetne? SOS !!



#házasság #gyám #fél tesó
2014. okt. 15. 16:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

1.) HOZZÁD(barátodhoz) valószínüleg sehogy sem fog kerülni

2.) Ha anyukád lemondott róla, akkor már hozzá se, de ha még nem akkor sincs munkája és lakása ergo nem tudja ellátni a gyereket akkor kicsi az esélye, hogy hozzákerüljön még akkor is ha az öcséd azt szeretné jobban. (ha csak addig nem kapja magát össze)

3.) A szerető SEMENNYIRE nem fogja a dolgot befolyásolni.

4.) Mit jelent az, hogy az apja nem foglalkozik vele? Kifejtenéd?

5.) Újra mondom, próbáld meg családon belül, bíró nélkül megbeszélni, hogy a gyám az apja de nálad lakik, vagy amit akar (ha annyira nem érdekli az apját mi van vele, akkor simán lehet, hogy belemegy).

2014. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
2%
De ugye tudod, hogy ezt a törvény tiltja? Pedofíliának hívják, és börtön jár érte. Nem érdemes ilyen fiatal fiúkkal kezdeni, főleg ha már jegyben jársz. Beteges...
2014. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
0%
Atyaég!! Azért hozzámennél a tesódhoz, hogy ne a szüleidnél legyen? Ez már durva!!!! Egyáltalán lehet ilyet?
2014. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
9%

Fokozzuk:

"Ha ne adj Isten a párom elvenne..."


Azaz nem akarod, hogy a párod elvegyen? :D Akkor minek jegyzett el?

2014. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Voltak kisebb nagyobb problémák otthon.

De ami ki verte nálam a bizositékot az az volt,hogy öcsém el ment próbára (szüreti bálon fellépett és próba volt)

Utána full részegen a kis srác írt nekem,hogy be van állva mint a gerely. Reakcióm erre az volt,hogy hivtam vagy 3x mire vissza hívott. Párom ki kapta a telefont a kezemből és vagy 10percen keresztül könyörögtünk neki,hogy menjen haza az anyjához, mert ha apa meg tudja cudar világ lesz. (lett is baj belőle elég rendesen) Nem vártam sokáig anyámat fel hívtam azonnal keresse meg öcsémet mielőtt oltári bajok lesznek. Anyám e helyet át ment apámhoz,hogy volt e a gyereknél. Persze volt apám de jó távolságba volt a sráctól így nem érezte,hogy ivott. Végül a szomszéd vitte anyámhoz haza. Ezek után este apám rám írt. Az egészet el mesélte, de úgy,hogy anyám tehet róla. Meg mondtam neki,ha a gyerek nem ír nekem akkor semmit se tudunk róla. Ezen nagyon be rágtam.

Arról nem beszélve amióta a két pasi van a házban minden mocsok,rendetlenség van. 5-6 napos kaja a hűtőben. Apám ha otthon van egész nap a gép előtt ül.

Nem csinál semmit. De a gyerekes se nagyon engedi sehova. Mindent öcsémnek kell csinálnia. Mindenhol segít a gyerek egyedül otthon nem. Folyton ha át jön éhet. De az apja váltig állítja mindig van kaja.

2014. okt. 15. 17:47
 16/41 anonim ***** válasza:
0%
És milyen kajákat szokott főzni?
2014. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Inkább ne írjatok,ha nem tudtok olvasni!!!!

Ekkora bal fütyiket! -.-

Mondom 2 éve van egy barátom!!

Tavaly el jegyzett!!!

És ha el venne akkor öcsém gyámja lehetek???

Mi ebben olyan kiba_ott nehéz meg érteni? Mégis hány évesek vagytok?! 10 ? 6? -.- ba**meg

2014. okt. 15. 17:52
 18/41 anonim ***** válasza:
0%
OK, de miket főz?
2014. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Főzni? :D Semmiet :(

Úgy rendeli. De amilyen agokat kapnak egyiknek se lenne elég. De a levest kapásból meg se eszik. Nem véletlen eszik öcsém anyámnál.

2014. okt. 15. 17:53
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ugyan nem fogják neked itélni a gyereket. Az anyjának talán, de ő lemondott róla. Szóval ez van. Mi lenne ha 16 évesen fogná magát és lemenne a boltba? Esetleg főzne? És takarítana? Vagy ezt mind az apjának kéne csinálni? 16 évesen, ha nincs ennyi egy kis híján felnőttben, akkor nem az apjával van a baj.

Az meg, hogy 16 évesen berúg mint a fene akkor is elfőrdulna ha az anyjánál lakna (nem igazán lehet a tinédzsereknek ilyen szempontból parancsolni, ha csak be nem zárod a szobájába). Amúgy nem értem miért baj, hogy cudár világ lett azért mert irdatlan részegen ment haza? Most akkor az a baj,hogy nem engedi összevissza berúgni és megdorgálja miatta vagy nem foglalkozik vele?

Nekem nagyon zavaros ez a semennyit se foglalkozik vele, de nem is engedi el sehova, de közben ha elvan valahol akkor meg le se sz@arja..... Nem áll össze.

Mikor írt neked a srác? Mikor került haza?

2014. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!