Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ötlet milyen nevet adjak...

Van ötlet milyen nevet adjak fiamnak aki Americában fog megszületni?

Figyelt kérdés
Szeretném ha kicsit magyaros is lenne.
2010. jan. 23. 19:35
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is USA-ban született, mi a Daniel nevet adtuk neki és a magyar papírjain pedig Dánielként szerepel. Megengedik, hogy lefordítsd a nevét, tehát lehet az amerikai papírjain Peter, a magyaron Péter vagy Krisztián a magyaron és Christian az amerikain, szóval nem kell feltétlenül abban gondolkodnod, hogy angolos vagy magyaros neve lehet csak, hisz mindkettőt be tudnád jegyeztetni a két országban, mert lehetne kettős állampolgár (amennyiben legalább egyik szülő magyar állampolgár).
2010. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Ja, és Richardot szerintem ne add, mert azt Dicknek becézik és ezzel szekálnák...
2010. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Brendon, Benett :)
2010. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Nekem a Ciryll jön be. Ha itthon születne fiam, akkor is ezt adnám neki, bár itthon Cirill-nek anyakönyvezik, de "szirill"-nek ejteném ugyanúgy természetesen.
2010. jan. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Mindketten magyarok vagyunk..Kint élünk..Az apa vezetékneve:

Király

2010. jan. 24. 09:42
 36/42 anonim ***** válasza:

Szerintem adjatok neki egyszerűen bármilyen Magyar nevet, így is már éppen elég külföldi nevű Magyar van itthon is, pl Húán-Kárlosz, Denisz, Dzásztin, Dzsenifer,Rodrígó stb.

Sztem nevetségesek ezek a külföldi nevek.....:)

2010. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, h Magyar vezetéknévvel párosítva nevetségesek.
2010. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Adam :) Adam Király szerintem nem rossz. De mondjuk Daniel se :)

Sok boldogságot majd a Picihez! :)

2010. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Ez elég magyaros név, így szerintem mindenképpen olyan keresztnév kéne, ami magyarban is igen hasonló és legalább olyan jól hangzik, mint angolul. Danie, Aron, David... Ilyesmiket tudok elképzelni. Elég elcsépelt lenne mellé, egy totálisan külföldi hangzású név szerintem, mint Leslie, George, Steven, és társaik! :S Persze ez csak az én véleményem...
2010. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

A király leslie és a

lorály alexander nagyon jó választás lenne

olyan király

2010. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!