Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum tavaly meghalt és én...

Apum tavaly meghalt és én csak ekkor tudtam meg, hogy van még egy gyereke. Aki szintén átélt ilyet, hogy "dolgozta" fel?

Figyelt kérdés

A legjobb az egészben,hogy az egész család meg a szűkebb baráti kör végig tudta ezt, rajtam kívül. Még a házasságuk előtt történt ez, anyum már így ment hozzá, hogy tudott róla hogy egy futó viszonyból született egy gyereke.

Nekem soha nem mondta meg senki, csak apum halála után szembesültem vele. Találkoztunk is de nem tudok úgy nézni rá,hogy a testvérem. Nem haragszom rá, mert ő nem tehet róla, de ha belegondolok,hogy ő is apám gyereke úgy érzem,hogy rendesen átvertek. A legrosszabb,hogy akivel meg lehetne ezt beszélnem,hogy miért titkolta el, az apám de ő meg halott. Szörnyű, de olyan mintha még haragudnék is emiatt rá, pedig nem kéne...


2014. okt. 11. 16:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Apum és az öccse átélték ezt, nagyapám halálakor. Akkor derült ki, hogy van egy húguk, egy másik városban, ahol a Papa sok évvel ezelőtt dolgozott - "kiküldetésben". A fél-nagynéném eljött a papa temetésére, akkor beszélgetett a két bátyjával, de igazából után nem maradt meg a kapcsolat közöttük. Akkor annyit tudtunk meg tőle, hogy Papa mindig küldte a gyerektartást neki meg az édesanyjának, gondoskodott róla is, nem volt szemét vele - csak épp nem mondta el a fiainak, hogy van egy húguk.

Szóval, ahogy mondtam: nem alakult ki közöttük testvéri kapcsolat, most meg már nem is fog, édesapám nem él már, az öccse pedig nagypapa-korú és sosem kerül szóba a fél-testvérük.

Ez van.

2014. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez még "csúnyább" is hogyha már a házasság alatt születik egy viszonyból a gyerek.

Ha hamarabb megismertük volna egymást a féltesómmal, erősebb kötődés alakulhatott volna ki, de így felnőtt fejjel már nem hiszem hogy valaha is fog.

2014. okt. 12. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!