Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 12 éves srác vagyok és...

Egy 12 éves srác vagyok és utálom a nővérem barátját, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tehát ez a fent említett személy szinte már a családunk tagja, és úgy érzem a nővérem már nem is foglalkozik velem miatta, és ezt már mondtam neki is erre ő azt mondta, hogy úgysem csinálunk semmit együtt pedig szerintem de, mit csináljak? a válaszokat előre is köszönöm !

2014. okt. 6. 14:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%

@04:31


"Ugye te lennél a kiskamasz nővére??? Ha igen,akkor nem érdemled meg a testvéred szeretetét!!!!!!"


-->Te gondolom, a diplomás pedagógus vagy. Hát nem, nem én vagyok a kérdező nővére, nekem semmi közöm nincs hozzá. Én csak egy 25 éves pasi vagyok, aki kommentelget a GYIK-en, és használja az eszét. Nevettséges még a feltételezésed is, saját magad égeted le. Nem is értem, hogy találhattál ki ilyet.


"Az írásod csupán kötözködés és az érzelmektől fűtött megnyilvánulásaid nélkülöz minden gondolkodást!!!"


-->Az írásom logikai és tudományos érveken alapszik, amiket nem tudtál cáfolni, és ez bosszant téged, inkább fogalmazzunk így.


"Nem szabad érzelmi alapon lereagálni az eseményeket mert ilyenkor jön a mondás:"nem látja a fától az erdőt" és te teljesen eltévedtél benne!!"


--> Figyelj ide, te engem ne akarj kiokatni. Diplomás pedagógus vagy, és még arra sem vagy képes, hogy tudományosan megcáfold az érveimet, ne gyere nekem evvel a kamu szöveggel, hanem vedd elő az eszed, és mutass rá, hogy hol tévedek. Szánalmas vagy.

2014. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Már nővérem is rájött, hogy egy köcsög! :)
2015. ápr. 11. 13:36
 23/23 anonim ***** válasza:
Nyugi, úgyis össze fognak majd veszni, semmi sem tart örökké :)
2016. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!