Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 12 éves srác vagyok és...

Egy 12 éves srác vagyok és utálom a nővérem barátját, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tehát ez a fent említett személy szinte már a családunk tagja, és úgy érzem a nővérem már nem is foglalkozik velem miatta, és ezt már mondtam neki is erre ő azt mondta, hogy úgysem csinálunk semmit együtt pedig szerintem de, mit csináljak? a válaszokat előre is köszönöm !

2014. okt. 6. 14:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
szóval szerelmes vagy a nővéredbe, és most féltékeny vagy ... ki fogod nőni, ne izgulj
2014. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
örülj a nővéred boldogságának!
2014. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

A nővéred nem bébiszitter, hogy mindig veled foglalkozzon, van magán élete. Ha majd neked lesz barátnőd, neked sem fog tetszeni, ha esetleg azt mondja a nővéred, hogy utálja a barátnőd, mert vele nem foglalkozol...


Ne csinálj semmit, mert ha a végén miattad szakítanak majd, csak bajt hozol magadra.

2014. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem értelek, mit kéne csinálni? Éld az életed!

Ha neki sem fog tetszeni a te későbbi barátnőd, mennyire fogadnád el a beleszólást?

2014. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Semmit, hagyd őket békén.


A nővéred nem az anyád/gondozód, akinek mindig a rendelkezésedre kell állnia. Ha szeretne, beszélget veled, ha inkább a barátjával lenne, akkor vele lesz.


Féltékeny vagy a srácra, érthető, majd elmúlik.

2014. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktad,hogy a nővéred mindig veled van! Valójában nem tudsz olyan iramban elszakadni tőle,mint ahogy a körülmények diktálják! Te azért utálod a nővéred barátját mert az kisajátítja a nővéredet!Gondolom nem tudnál olyan észérvet mondani a "betolakodó idegenről" mely valóban rosszat jelentene a számára? Az érzéseid teljesen természetesek,te szeretnél a testvéreddel egy kicsit együtt lenni! Légy bátor és találj ki programokat amikor a nővéred veled van! Kevésbé zavaró ha a barátjával együtt hármasban megnéztek egy jó filmet? Nyugodtan szólj a tesódnak,hogy szükséged lenne ha két órát rád áldoz valamilyen tevékenység elvégzésével. Nyugodtan mondd a szemébe a nővérednek:NAGYON SZERETED!
2014. okt. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Utolsó! köszönöm a válaszod: De sajnos mint mondtam, szinte családtag így mindig nálunk van mintha itt élne aludni is itt alszik reggelről innen megy munkába! Olyan nagy kérés , hogy a nővéremmel szeretnék lenni?!
2014. okt. 7. 13:36
 8/23 A kérdező kommentje:
"A nővéred nem bébiszitter, hogy mindig veled foglalkozzon, van magán élete." Nem azt mondtam, hogy szeretném ha MINDIG foglalkozzon velem de egyáltalán nem foglalkozik velem. Körübelül így telik el egy nap: Felkelünk próbálok beszélgetni vle de ő nem tud mert készülődik, ez még rendben is van, de hazajövök az iskolából 2-kor, erre ő jön háromkor, tanul és én is, közben megkérdezi, hogy milyen napom volt, erre elkezdem mondani és már hívja őt az illető aztán végre megtanulunk mondom hogy nézzük az éjjelnappal budapestet XD és nem lehet mert persze jön az a ......
2014. okt. 7. 13:47
 9/23 A kérdező kommentje:
"szóval szerelmes vagy a nővéredbe, és most féltékeny vagy" Pont nem vagyok ilyen helyzetben, ha veled ez megtörtént akkor sajnállak! :/
2014. okt. 7. 13:53
 10/23 anonim ***** válasza:
Te ezt az egészet azért nem érted, mert még gyerek vagy. Ha egy embernek párkapcsolata van, akkor számára az nagyon fontos. Ha neked is lesz barátnőd, és ugyanazt fogod érezni, mint a nővéred, akkor te is minél több időt akarsz majd a lánnyal tölteni. Ez most egy ilyen korszak az életében, ne csinálj semmit, mert csak te kerülsz majd bajba. Egyébként is, te fiú vagy, a skacokkal találjatok ki valamit, és üssétek el az időt.
2014. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!