Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért nem engedi,...

Anyukám miért nem engedi, hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, nem sokszor tudunk találkozni egy héten de általában hétvégén egy napot együtt tudunk tölteni. Szeretnék már nála aludni mert akkor egyrészt nem kéne oda-vissza kocsikázni meg vágyom már arra, hogy együtt aludjak vele... meg jó lenne együtt ébredni és picit több időt tölteni együtt de anyukám nem engedi. Konkrét magyarázatot nem ad... "csak, mert, azért, mert én azt mondtam" és társai. Anyukám is párszor volt már náluk, ők is nálunk és ismerik is egymást. A barátom anyukája is örülne neki ha maradhatnék mert jól kijövök velük is. Az anyukája beszélt már anyukámmal még nyáron, hogy maradhatnék-e valamelyik hétvégén de anya akkor sem engedte és egyszerűen nem jövök rá, hogy mi lehet az oka. Normálisan élnek ők is és beszélgetni is tudtak a szüleink normálisan. Most jön az őszi szünet, megint meg fogom kérdezni tőle, bár sejtem, hogy nem fogja megengedni, viszont szilveszterkor tényleg nem akarok hazajönni reggel vagy amikorra vége lesz az estének. Egyikünk sem bulizós amúgy, van is köztünk pár év korkülönbség, érettebb és én is normális lány vagyok. Barátnőmmel enged szinte mindent, pedig ő 1 évvel fiatalabb nálam és komolytalanabb is.

Szerintetek mit tegyek, hogy megengedje, hogy ott aludjak? Örülnék a péntek estének vagy a szombatnak, de egyelőre az is elég lenne ha szünetekben engedne 1-2 napra, hiszen jó helyen lennék.

17/L


2014. okt. 3. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mert 17 éves kamaszlány vagy. Majd később is ráérsz ott aludni.

Aludjatok egy órácskát együtt a kanapén szombat délután.

2014. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

???

Az utolsó 1-2 válasz eléggé meglepett, de főleg a tizedik. Mivel náluk vagyok hetente körülbelül 10 órát, bármi megtörténhet. Es meg is történt, nem mondtam el itthon de szerintem anyukám már tudja. Amikor elmondtam anyukámnak még az elején, hogy van egy fiú akkor mondta, hogy csak óvatosan meg azt is megkérdezte, hogy mit tudok a védekezésről stb, tehát nem hinném, hogy ez állhat a háttérben. Azért anyukám se hülye, nem csak éjszaka és sötétben lehet.

Mellesleg szerintem (majdnem) minden ember életében körülbelül a 15-17 éves kor az amikor úgy igazán elkezd testileg is vonzódni a másik nemhez és szerintem ez teljesen rendjén van. Persze bizonyos kereteken belül. Én ebben a szex témában kellőképpen tájékozottnak tartom magam és nyilván ésszel csináljuk. Nem olyan lány vagyok aki csak úgy odaadná magát másnak és nálam érzelem meg kölcsönös bizalom nélkül nem is ment volna. Szóval nem csak emiatt lehet együtt aludni a másikkal.

2014. dec. 1. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!