Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ellenzi anyám...

Miért nem ellenzi anyám annyira, hogy a bárátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt. Én 16, ő 15 éves. És nem, még nem feküdtünk le egymással. Miért hiszik a szülők, hogy csak éjjel lehet szexelni? Mert ha eljön az ideje, úgyis megtörténik, de olyan jó volna a karjaiban elaludni. Apám még jobban ellenzi. Úgy érzem, nem bíznak bennem. Mit tegyek?
2013. dec. 4. 16:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ó, elnézést, szörnyű hiba. Miért nem engedi*
2013. dec. 4. 16:30
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Én nem kezdenék tőlem fiatalabb gyerekkel. 15 évesen egy fiú még nagyon az.

Ha pedig együtt alszotok, akkor abból elég hamar lesz szex. Nem akarnak hamar nagyszülők lenni.

2013. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem gyerekeknek való az együttalvás, már bocs. Érthető.
2013. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszik, hidd el tudják ők elég jól, hogy nem csak éjjel lehet szexelni, te is lehet nappal fogantál meg szóval.... :D

Amúgy meg szerintem azért mert nem akarnak a nyakukba a saját kiskorú gyereke mellé egy unokát!

2013. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Tudod, minden szülő tudja hogy szexelni nem csak éjszaka lehet , hanem nappal is. De ettől még nem kell esélyt adni arra hogy két gyerek éjszaka szexeljen mert együtt aludhatnak..

Várj pár évet, és akkor szexelhettek éjszaka is..

2013. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Féltenek. Persze, hogy nem csak éjjel lehet (azért mégsem tilthat el tőle, mert "bármikor megtörténhet"), de ha ott alszol, azért az valószínűbb. Nem vagytok kisgyerekek, és a szülők jól tudják, hogy nem csak ottalvás lenne belőle.

ézd, ha úgy érzed, ideje lenne már, hogy nála aludhass, beszélj a szüleiddel. Elsőként anyukáddal. Üljetek le, ha látja, hogy képes vagy felelősen gondolkodni a szex terén is, és nem csak a vágy hajt, hogy minél előbb elveszítsd a szüzességedet, végig fogja gondolni a helyzetet. Vagy legalább megismered az ő állsápontját, hogy szerinte legkorábban csak 17 évesen lehet, például. Ha édesanyáddal ezt sikerült rendebn megbeszélnetek, ő majd segít édesapádat megpuhítani (a lányos apukák mindig féltik az "ő kicsi hercegnőjüket", emiatt ne haragudj rá).

Ha azt szeretnéd, hogy bízzanak benned, tegyél ezért a bizalomért. Mutasd meg, hogy bízhatnak benned!

2013. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem a szex miatt van, hanem mert még gyerekek vagytok, főleg a srác. Majd amikor felnőttek lesztek,együtt aludhattok.
2013. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem akarnak unokát? Már nem azért, de szerintem a mai 15-16 évesek többsége már rég nem szűz, főleg egy másfél éves kapcsolatban... úgy gondolom, hogy semmilyen okot nem adtam a szüleimnek arra, hogy ne bízzanak meg bennem. A barátomat is ismerik, kedvelik. Ezért nem értem.
2013. dec. 4. 16:47
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
hu, még én se engedném anyukád helyébe, hogy vele aludj, pedig még csak 28 vagyok. ez egy felnőttes dolog.
2013. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

" A kérdező kommentje:


Nem akarnak unokát? Már nem azért, de szerintem a mai 15-16 évesek többsége már rég nem szűz, főleg egy másfél éves kapcsolatban.."


Mégis a legtöbb 15-16 éves fene nagy komolyságának, és bizalomnak köszönhetően teherbe esik...

Persze jön a szokásos, kiszakadt a gumi, megszakítással védekeztünk és ettől lettem terhes szöveg...


Gyerek vagy még! Aludj egyedül ahogy kell...

2013. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!