Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ellenzi anyám...

Miért nem ellenzi anyám annyira, hogy a bárátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt. Én 16, ő 15 éves. És nem, még nem feküdtünk le egymással. Miért hiszik a szülők, hogy csak éjjel lehet szexelni? Mert ha eljön az ideje, úgyis megtörténik, de olyan jó volna a karjaiban elaludni. Apám még jobban ellenzi. Úgy érzem, nem bíznak bennem. Mit tegyek?
2013. dec. 4. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Hú... lahet, hogy én vagyok nagyon eltájolódva, de szerintem a mai 15-16 évesek nagytöbbsége azért még szűz. A szüleid féltenek és meg akarnak óvni a csalódástól... Szerintem várj még egy kicsit... Ha a kapcsolatotok ez miatt romlik el, akkor nem is jó kapcsolat. (Ha a szüleid tényleg bízhatnának benned akkor a kérdésedet nem is írtad volna ki.)

Tudom, hogy nagyon elcsépelt csagyok, de akkoris ez a véleményem. Tudod azért nem engedik a szüleid a nálaalvást, mert nem akarják a velealvást sürgetni....

2013. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
*lehet
2013. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

11es: szerintem nem szűz egy 15-16 éves :)

Én 23 vagyok, de anno elég kevés 16 éves szűz osztálytársam volt már!

2013. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22%

"15-16 évesek még szüzek" Mivan, te hol élsz?

"a legtöbb 15-16 évesen szexelő terhes lesz" Mivan, te hol élsz?


Már nem azért, de ennyi furcsa embert, mint itt, ritkán látni.


Íme lásd itt a megoldás: feküdj le vele, szexeljetek jó sokat, aztán mondd el, add tudtára a szüleidnek, utána belátják hogy tök mindegy, hogy együtt alhattok-e vagy sem, mert szexelni ígyis úgyis szexeltek. Szóval utána már biztosan meg fogják engedni (hiszen nem lesz értelme tiltani).

2013. dec. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem sokkal egyszerűbb az oka: a saját lakásukban nem szeretnének egy "idegen" kamaszfiút kerülgetni hetente 1-2 este, és azt sem szeretnék, ha te hasonló módon zavarnád a barátod családját. Minden családnak megvan a megszokott napirendje, ki mikor fekszik/kel, használja a fürdőt, vacsorázik/reggelizik, és az emberek jó része nem szívesen enged be ilyen tartósan és rendszeresen egy idegent.


Nekem pl. akkor aludt ott először a párom, amikor már a vőlegényem volt, akkor is az emeleten, ahol külön fürdő és minikonyha van. Igaz, mi külön lakásban együtt éltünk már, de előtte sem jutott volna eszembe odavinni a szüleim nyakára egy számukra akkor még majdhogynem idegen férfit aludni.

2013. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%
aluggyík mindinki ja saját ágyába benne
2013. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!