Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ötlet milyen nevet adjak...

Van ötlet milyen nevet adjak kislányomnak aki Angliába fog megszületni, de szeretném ha egy kicsit magyaros is legyen?

Figyelt kérdés
Angliában élünk és itt fog emgszületni a kislányunk.Szeretnék neki adni egy olyan nevet amit mind a kétnyelven szépen lehet használni.Mindkét nyelven szeretném őt tanítani.
2010. jan. 22. 12:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a Danii tetszik.
2010. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
84%
Viktória ?:)
2010. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
86%
Laura? Magyarban is szép, az angolok meg "lora" formában ejtik, és így is olyan jóóó :)
2010. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
79%

Azért gondoljatok bele: az Ágnes meg az Ágota szép név, nekem tetszenek magyarul, de angolul Agnes meg Agatha az olyan öreges.

Nekem a kedvencem a Rebecca (Becki, Becca, Becks).

Vagy rámehetnél a jelentésre. Pl. valaki írta a Sophie nevet, ami bölcsességet jelent.

Vagy az is szép, amikor egy nevet "egzotikusan" betűznek. Pl. Kelly helyett Calleigh.

Még az olyan neveket szeretem, amit uniszexen becézel. Danielle - Danny, Samantha - Sam, Christina - Chris.


Egyébként volt egy sorozat, amiben az egyik szereplőt Bela-nak hívták (lány volt), de úgy ejtették, mint a Bella nevet. (Csak a Béla kedvéért.)

2010. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
39%

Kedves Béla!

A gyerek LÁNY, ezért csak lánynevek jöhetnek szóba. Mit szólnál ahhoz, hogy ha fiú létedre Annának, vagy Máriának hívnának?

2010. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
79%
Kedves 13:44: poén:) nem kell komolyan venni a Bélázót:))
2010. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
79%
Mit szolnal a Morgan nevhez?? konnyen ejtheto mind2 nyelvteruleten es szerintem viszonylag ritka név!! esetleg Timea??..
2010. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
86%

Szia! az én unokahúgom férje amerikai és a kislányuk már kint született. a neve Julia Clara.A magyar nagyit hívják

Klárának a Júlia pedig egy klasszikus szép női név.

üdv.-e-

2010. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
86%

bocsánat, csak azért írok, hogy megmaradjon nekem a kérdés... lehet, hogy nekem is lesz hasonló problémám a jövőben. Már egy ideje agyalok mindkét országban használható neveken. Újabbat nem tudok mondani, mint amiket már előttem felsoroltak.

Azért majd írd meg, hogy mi mellett döntöttetek.

Gratula a babához.

2010. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is Angliában született a kislányom, a Léna nevet adtam neki. Most másik országban élek, de ez a név itt is létezik.
2010. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!