Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ötlet milyen nevet adjak...

Van ötlet milyen nevet adjak kislányomnak aki Angliába fog megszületni, de szeretném ha egy kicsit magyaros is legyen?

Figyelt kérdés
Angliában élünk és itt fog emgszületni a kislányunk.Szeretnék neki adni egy olyan nevet amit mind a kétnyelven szépen lehet használni.Mindkét nyelven szeretném őt tanítani.
2010. jan. 22. 12:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
59%
Szioka,enis angliaban elek,es mar eldontottem,ha itt fog szuletni kislanyom akkor <<<<<Sophie>>>> lesz annyira kedves nev es szep:_) Nicola is szep(Nikki) vagy a Victoria is (Vicky), Danielle(Danii),en ezek kozul valasztanek! annyi szep nev van en orulnek ha angol nevet adhatnek a kicsinek:-)szerintem sok angol nev hangzik magyarosan ,de legfokepp a becezesek! 21/L
2010. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az Alice (Alíz) és a Danielle (Daniella) is nagyon jó nevek :)De a Jeanette (Zsanett) és a Katie, Kathy, Cathy (Kati) is jók.
2010. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
90%

Mi is hasonlo helyzetben voltunk down under-ban. Mi vegen az Isabella nevet adtuk, mind a ket nyelven ugyanugy ejtik, de angolul irva, ugyanis a gyereket nem akartam ki nozni avval mikor kiejti a nevet es jon 'and how do you spell it' cimu kerdes. Mivel parom helybeli nalunk minimalis az esely h valaha is Mo-n elnenk igy elsosorban az itteni irasi es kiejtesi szabalyokat vettuk alapul. Masodik nevnek angol nevet adtunk.

elottem javasoltak a Reka nevet en nem ajanlanam egy angol szmara nem ejtheto egy ismerosom is reka es allandoan rika-nak ejtik. Eperke meg ilyen nevek nekem nem tetszik szerintem olyan bolondos nev. Arra is kell gondolnih az a gyerek suliba is megy es ne csufoljak a neve miatt, meg egyszer felno, es felnottkent is helytallo legyen az a nev.

tovabbi nevek amik angol szamara jol ejtheto: Gabriella, Hannah, Livia, Olivia, Melinda, Linda, Anna, Daniella, Evelyn, Stephanie, Emily, Vivien, Victoria, Christina etc

2010. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
90%
Emma?
2010. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
79%
Én is külföldön élek, olyan nevet választottam a fiamnak, amit mindkét országban használnak. Szerintem ha akarsz magyaros nevet, csináld azt, hogy választasz neki egy keresztnevet, amit mindkét országban használnak, középső névnek meg adhatsz magyart, aztán majd a kislány eldönti, hogy melyiket akarja használni. Szerintem ilyen neveknek a leírásával és kiejtésével nem lenne gond: Melinda, Julia, Andrea, Nora. De rajtad múlik meg a párodon, hogy nektek mi tetszik, olyat keressetek, ami mindkettőtöknek jó, mert utána megbánnátok.
2010. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
90%

Előző vagyok, bocsánat: Norah-t akartam írni.


Szerintem se adj Rékát meg amikben ékezet lenne. A Fannit meg különösen nem ajánlom a jelentése miatt!

2010. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
86%
Eva, és minden nyelvben majdnem hasonló a "megjelenése" .
2010. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
86%

12:30:lökött:D


nekem unokahugom született Londonban. Indiai apától. Neki van egy ilyen meg egy olyan neve is... Bár a magyar nem nagyon használjuk:) Selena Virág egyébként.

2010. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
84%
EMMA
2010. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
86%
Engem Kingának hívnak, egyik nővérem Lindi. Mindkettő nevet szépen tudja kiejteni a londoni férj...:)
2010. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!