Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jo ez anyameknak?

Mire jo ez anyameknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy volegenyem ( iraki-kurd),regota egyutt vagyunk,kiismertem mar elegge,o is engem az eletemet rabiznam,oda ado,kedves,rendes,nem hasznal ki,es semmi ilyesmi sem...

Viszont ez anyameknak nem tetszik,és állandóan le arabozzák.. Idezem: "igy arabéknal,ugy arabéknal,gyulolom az arabokat" nem ertik meg hogy NEM ARAB!!!!!! a kurdok is utaljak az arabokat....

De ha kell valami segitseg akkor mar rogton mondjak hogy hivjam mar fel X-et mert ez es ez van... akkor hirtelen "elfelejtik" hogy arab... lehordják mindennek,es megmondták ( kikotottek pontosabban) ha hozza merek menni felesegul megolnek,kitagadnak a csaladbol..... Semmi sem biztos,csak a halal de megis mire jo ez? engem tonkre tesznek mar ezzel.. a napi veszekedes,kiabalas,mindent megteszek hogy jo legyen anyameknak de semmi sem jo.... Nem szenvdek mellette,ismerem mar jol,mint irtam az eletemet rabiznam,anyam 1x: jajj szeretem X-et,igy ugy amugy,masnap meg igy rohadjon meg meg amugy meg arab meg ez az amaz.. nem reszletezem mert elegge ronda szavakkal illetik ot............. Mit tehetnek? hogy ertessem meg veluk hogy nem arab,es ezzel kikeszitenek teljesen mar gyulolok itthon lenni haza jonni mert rogton kezdodik.......... Mit tennetek a helyemben?

Koszonom a valaszokat



2014. okt. 3. 12:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre, az eszedre és az ösztöneidre, azaz magadra. A te életed, a te döntésed, ezt mást helyetted nem mondhatja meg, még a szüleid sem. Ketten élitek meg a kapcsolatot, a szerelmet, ugyan hogyan tudna ebbe egy harmadik ember beleszólni. A helyedben egyszerűen élném az életet, megélném a szerelem minden pillanatát, aztán kivárnám amíg a szüleim is belátják, hogy nincs miért aggódniuk. Mert ha így van, akkor előbb-utóbb náluk is leesik a tantusz.
2014. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!