Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jo ez anyameknak?

Mire jo ez anyameknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy volegenyem ( iraki-kurd),regota egyutt vagyunk,kiismertem mar elegge,o is engem az eletemet rabiznam,oda ado,kedves,rendes,nem hasznal ki,es semmi ilyesmi sem...

Viszont ez anyameknak nem tetszik,és állandóan le arabozzák.. Idezem: "igy arabéknal,ugy arabéknal,gyulolom az arabokat" nem ertik meg hogy NEM ARAB!!!!!! a kurdok is utaljak az arabokat....

De ha kell valami segitseg akkor mar rogton mondjak hogy hivjam mar fel X-et mert ez es ez van... akkor hirtelen "elfelejtik" hogy arab... lehordják mindennek,es megmondták ( kikotottek pontosabban) ha hozza merek menni felesegul megolnek,kitagadnak a csaladbol..... Semmi sem biztos,csak a halal de megis mire jo ez? engem tonkre tesznek mar ezzel.. a napi veszekedes,kiabalas,mindent megteszek hogy jo legyen anyameknak de semmi sem jo.... Nem szenvdek mellette,ismerem mar jol,mint irtam az eletemet rabiznam,anyam 1x: jajj szeretem X-et,igy ugy amugy,masnap meg igy rohadjon meg meg amugy meg arab meg ez az amaz.. nem reszletezem mert elegge ronda szavakkal illetik ot............. Mit tehetnek? hogy ertessem meg veluk hogy nem arab,es ezzel kikeszitenek teljesen mar gyulolok itthon lenni haza jonni mert rogton kezdodik.......... Mit tennetek a helyemben?

Koszonom a valaszokat



2014. okt. 3. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Tanulj meg írni légy szíves, és tedd fel a kérdést újra, ha sikerült... És nem, nem az ékezetek hiányára gondolok.
2014. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Sosem fogják elfogadni. Tedd tùl magad rajta. Van ilyen.
2014. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

1-es Nem igazán ejtett hibát a kérdező, az ékezeteken kívül, ami pedig a billentyűzet hibája, viszont nagyon zavaró, hogy minden kérdés első kommentje a helyesírásra vonatkozik, néha teljesen alaptalanul. Nem unod még?


Kérdező: én egy ritka liberális ember vagyok, több külföldi barátom is volt, mégis azt kell mondjam neked, hogy akár arab, akár kurd, én biztosan nem jönnék össze vele. Láttam sok példát az ilyen jellegű házasságokra. Egy arab is baromi kedves tud lenni addig, amíg nem veszi feleségül a nőt, utána viszont jönnek azok a szabályok, amiket ő otthon látott, vagy amik az ő társadalmában elfogadottak és bizony, az egyáltalán nem olyan, mint amit Magyarországon látsz. Irakban semmibe veszik a nőket, jelenleg is azért harcolnak, hogy lehessen néhány nőnek diplomája, meg, hogy levehessék a csadort. Ha egy ilyen harcba kedved van belemenni és nem félsz attól, hogy ilyen-olyan módon megfélemlítsen az a férfi, aki most még teljesen normálisan viselkedik, akkor házasodj nyugodtan, csak tudd, hogy mit vállalsz be. Megértem anyádékat, senkinek nem ez az álma a lánya jövőjét illetően. Természetesen nagy tisztelet azoknak az arab férfiaknak, akik normálisak és nem pusztán rabszolgáknak tekintik a nőket, rájuk nem vonatkozik, amit írtam. De a kockázat attól még megmarad, nem tudhatod, hogy milyen a barátod és milyen lesz az esküvő után és milyen a családja.

2014. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan, te hány éves vagy?!
2014. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
3.: szóval szerinted az "oda ado", " le arabozzak" es hasonló dolgok nem hibák?:D Te sem jártad ki az általánost, ugye?
2014. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

na jo, értem én hogy jol megvagytok. de mennyi ideje vagytok együtt?

esetleg gondolj bele ugy igazából, nincs semmi okuk a szüleidnek hogy ne szeressék a párod? az idő nem bizonyit ha csak te erölteted, neki is kéne bizonyitson.ismerek olyat aki 3 évig nagy szerelemben éltek, amint a csávó elvette a csajt, 1 hónapra rá a csaj lelépett .mint utólag elmodta azért volt az egész szinjàték hogy megkapja a letelepedési engedélyt.

2014. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
5 Egyetemet végeztem, nem tartom ezeket akkora helyesírási hibáknak, hogy mindenkinek folyton beszólj érte, van amikor én is szólok, de az már tényleg nagyon rondán ír, nem tartom egy akkora hibának, ha valaki azt írja, hogy "le arabozzák". Inkább nézegesd az én írásaimat, mert azokban általában egy vesszőhiba sincs. Hú és most képzeld elgondolkodtam, hogy vesszőhiba egyben, vagy inkább "vessző hiba" külön írva, hát lehet, vissza kéne adnom a diplomámat.
2014. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyen házasságoknál az egyik félnek el kell hagynia az eredeti hazáját. Nálatok ez már szóba került? Nem a kapcsolat ellen írok, kizárólag azért, mert nem egy ismerősöm van, akinek a házastársa néger, vagy arab. Láttam a kapcsolatukat "elromlani", és nem az egymás iránti szeretet hiánya volt az oka, hanem a miénktől teljesen eltérő kultúra. Ha itt fogtok lakni, akkor neki kell alkalmazkodni a mi szokásainkhoz, de ha vele költözöl az ő hazájába, akkor Neked jut az alkalmazkodás.

Sok boldogságot kívánok, akárhol is fogtok élni.

2014. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tőled már olvastam pár kérdést, itt azért kevesen vannak kurd vőlegénnyel...

Fogadd el ezt, ahogy anyádéknak is el kell fogadniuk a választásod. Nem erőltetheted rájuk azt, hogy szeressék őt.

2014. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elnezest kerek a helyesirasi hibakert.......

2. eleg sokat bizonyitott mar,es nincs semmi okok ra hogy ezt tegyek vele,velem...

3 eve vagyunk egyutt,azota eleg sok mindent letett az asztalra.Mindenben amiben csak tud segit.

2014. okt. 3. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!