Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mire jó? Mit tegyek?...

Ez mire jó? Mit tegyek? Megtervezünk valamit és végül semmi.

Figyelt kérdés

A párom többször betervezett dolgokat, hogy ide-oda megyünk. Megkérdezi, hogy jó? Igen. Akkor megyünk.

Erre amikor oda kerülünk semmi.

Volt már hogy el akartunk menni télen egy hosszabb útra, úgy készültem, öltöztem stb és a következő falunál közölte, hogy amúgy csak a szüleihez megyünk.

De van, hogy délelőtt mondja, hogy délután oda megyünk, felöltözök vagy készülök, majd rájövök hogy ő lefeküdt aludni és esze ágába nincs sehova menni, többet meg se említi. Vagy pl. bevásárlás, akkor nem veszem meg máshol, ha megyünk olyan helyre, ahol olcsóbb.

Olyan érzés bennem, mintha csak fejben mennénk mindenhova.

Amikor megemlítem, hogy ígéretek: " ő nem szokott ígérni"

Ha valakit beállítok, hogy készüljön úgy az valami hasonló dolog...


2014. aug. 25. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Ez gond. Ha együtt nem tudjátok megoldani küld el pszihológushoz, mert a későbbi közös életetek így nagyon nehéz lesz ha családotok lesz.
2014. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

gondolom ment közben rájön hogy a dolog pénzbe kerülne és lemond róla hogy rola,

de hogy ezt veled mért nem tudja lebeszélni több mit furcsa

2014. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hülyén érzem magam, mint akit megvezettek, mert számítok rá akkor, úgy tervezem a nap hátralévő részét, esetleg ha azt tervezzük, hogy szülőkhöz/rokonokhoz megyünk, akkor felhívom őket (szólok neki hogy felhívtam őket!!)és rosszul érzem magam, hogy végül nem mentünk miatta...

Mostanában már inkább elengedem a fülem mellett az ilyesmiket, hogy ne érezzem azt, amit néha gyerekként: hogy becsaptak... (persze akkor egy cukorka volt a csalódás :) )

2014. aug. 25. 20:02
 4/16 A kérdező kommentje:

pedig olyankor felajánlom, hogy meghívom valamire stb.

vagy volt a hosszabb út: sütöttem süteményt direkt.

2014. aug. 25. 20:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

bocs de ezen röhögök, szóval bepakolsz a böröndbe, cipeled, berakod a kocsiba - ezt mind hagyja, mert félúton szól, hogy 5p múlva odaértek anyóshoz?!

ez mi? mi ha megbezéljünk hogy megyünk valahova, az fix, időpont, hely stb. nyaralásnál meg együtt választunk szállást, megnézzük ott hova menjünk, útiterv stb.

és én egy huszonéves pasiról beszélek!


párod hány éves? elég palánkra vesz folyton, te meg hagyod.

2014. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet, amikor úgy érzed semmibe vesznek. Eleinte magadban kezded keresni a hibát, később a tehetetlenség érzését éled. Az ilyen emberrel az a gond, hogy a fejében nincsen rend. Következetlen, semmibe veszi, hogy kivel mit beszélt meg, kinek mit ígért, legyen az testvér, szülő gyermek, barát, főnök. Egy idő után, már a remények is szertefoszlanak majd mellette, mert tudod bármikor megmásíthatja a napodat, terveidet.

Kezdj el megtanulni megállni a saját lábadon. Ha úgy dönt nem tart veled, hagyd ott menj nélküle. Ne várd meg a bevásárlással, mert feleslegesen húzod fel magad. Éreztesd vele, hogy a keresztbetevései hidegen hagynak téged, nélküle is boldogulsz. Ha ezzel sem lehet kizökkenteni hagyd, had menjen. Az ilyen ember alkalmazkodási zavarban szenved.

2014. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Én már tökön rúgtam volna!Milyen dolog már ez?Akkor minek mondja,ráadásul látja is hogy készülődsz!Direkt szívat? Engem most a barátnőm vert át, 5 óra óta várom hogy hívjon,úgy volt hogy megyünk a városba délután,most meg a telót se veszi fel!Utálom az ilyen embereket.Bár velem csak egyszer lehet megcsinálni ezt!
2014. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Bárcsak nekem is ez nem sikerülne! Ezért sírni...


Amúgy meg:

Szerintem hülyét néz belőled. Ne hagyd magad, mondogasd meg neki, ha meg nem ért abból sem és tagadja, ne hagyd, hogy ostobának nézzen, mert ezt megteszi mások előtt is bármikor.

Én pofon nyomnám az biztos.

2014. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

20 évesek vagyunk.

Hát kocsiba nem tettem be, de pl télen jobban felöltöztem - bécs volt a cél - mert mondta is, betettem még egy felsőt és a sütit. Aztán végül hozzájuk vittük a sütit...

De van amikor a semmiből jön az ötlet és tényleg elkezd készülni - akkor tudom, hogy tényleg megyünk - persze, akkor már kapkodás van mert ő pasi és 10perc alatt kész... én meg nem tudok úgy összekészülni - néha egy hajmosás nem ártana pl. vagy smink. Szóval nem tudom mikor kell komolyan vennem ezeket, ezért rossz, mert a második ilyen óta nem tervezek... Ha valamit kitalálunk hogy megyünk pl csak sétálni akkor lefekszik aludni előtte, oké, de nem tudom felkelteni, mert nem akar és addig húzza, hogy elmegy a kedvem és átöltözök vissza otthoniba. Utána nem érti, mi bajom... én olyan vagyok aki szereti a biztos dolgokat, ha mondta akkor legyen úgy...


Azóta megveszem a dolgokat, nem várok rá inkább, csak mégis rosszul esik.

2014. aug. 25. 20:46
 10/16 A kérdező kommentje:
20-on évesek vagyunk* bocsánat.
2014. aug. 25. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!