Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mire jó? Mit tegyek?...

Ez mire jó? Mit tegyek? Megtervezünk valamit és végül semmi.

Figyelt kérdés

A párom többször betervezett dolgokat, hogy ide-oda megyünk. Megkérdezi, hogy jó? Igen. Akkor megyünk.

Erre amikor oda kerülünk semmi.

Volt már hogy el akartunk menni télen egy hosszabb útra, úgy készültem, öltöztem stb és a következő falunál közölte, hogy amúgy csak a szüleihez megyünk.

De van, hogy délelőtt mondja, hogy délután oda megyünk, felöltözök vagy készülök, majd rájövök hogy ő lefeküdt aludni és esze ágába nincs sehova menni, többet meg se említi. Vagy pl. bevásárlás, akkor nem veszem meg máshol, ha megyünk olyan helyre, ahol olcsóbb.

Olyan érzés bennem, mintha csak fejben mennénk mindenhova.

Amikor megemlítem, hogy ígéretek: " ő nem szokott ígérni"

Ha valakit beállítok, hogy készüljön úgy az valami hasonló dolog...


2014. aug. 25. 19:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet borderline szindrómás.
2014. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Megnéztem, az azért nem lehet :D hosszútávú tervei vannak, sőt azokért tesz is. Hála ez a gond nem fenyegeti.

Bár eleve rettenetes memóriája van, amit én mondok azt megjegyzi, de amit mások - akárki vagy épp ő - nem, percek múlva kiesik neki. Nekem viszont tökéletes a memóriám, mindent megjegyzek és évekre visszamenőleg emlékszem dolgokra, apró dolgokra is. Szóval lehet ezért is rosszabb így nekem...

2014. aug. 25. 21:10
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha hagyod...

Én az ilyet már rég elhagytam volna. Vegye palira az édesanyját, de ne engem!

2014. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. De sikerült megvâltoztatni. Tök egyszerūen. Ugyanazt csináltam amit õ. Persze ez nekem is szar volt, de hatásos. Pl ìgérte hogy elmegyünk A-ba. Aztán meggondolta. Legközelebb akart menni ugyanoda, azt mondtam, hogy igen. Aztán közöltem, hogy nem megyek. Veszekedett, de leszartam. Nem is szóltam vissza azon kìvül, hogy nem ismerõs helyzet?? És ezt még eljátszottam vele sokszor. Pedig nagyon menni akartam A-ba. Nem hazudok, kb egy évig nem voltam hajlandó vele menni sehova, csak ha olyan helyre mentünk. Azóta amit ìgér, azt betartja. Hosszú menet volt, de egy EGYÉBKÉNT jól mūködõ párkapcsolatot SZERINTEM nem érdemes dobni egy ilyen dolog miatt.
2014. aug. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet ha megkérné a kezed a végén elfelejtene megjelenni az esküvőn? Érdekes embertípus. Mindenesetre gyereket addig ne vállalj tőle amíg nem változik.
2014. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A helyedben nem terveznék vele hosszú távra, a feledékenysége, érdektelensége az idő előrehaladtával csak romlani fog.

Ezek mind egyértelműen intő jelek, hogy észrevedd. Nem Ő az igazi embered.

2014. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!