Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy an vegyem rá a férjem...

Hogy an vegyem rá a férjem hogy rendesebb legyen?

Figyelt kérdés
Sokat veszekszem vele és már utálom magam miatta. Nagyon rendetlen. Elöször szépen kérem de napok elteltével veszekedésbe torkollik a dolog...Állandóan pakolni kell utána. Pl,a ruháját egyszerüen ledobja a földre, otthagyja ahova dobta. Wc körül összepisili, nekem kell feltörölnöm mindig, a wc-t nem húzza le, külön hálóban alszunk mert van egy babánk aki velem van, és egy 3 éves aki fél és velem alszik..de ahol ö can oda be se lehet menni a sok szétdobált szeméttöl, amit a zsebeiböl ürít a földre. Bekészítek neki friss ágynemüt amit csak ledob a földre majd a csupasz ágyon alszik hetekig! Minden nap kérem húzd fel, persze egy hét kérés után elönt a méreg. Van itthon két pici gyerekünk 3 év és a pici 5 hónapos nagyon sok a dolgom. Hogyan tudjam rávenni hogy legalább maga után tartson rendet? Megszakadok estére és hulla vagyok mire ágyba kerülök!
2014. okt. 3. 12:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Saját cége van, munkaeröt közvetít európai országokba...
2014. okt. 3. 21:47
 12/15 anonim ***** válasza:
És ezért tűröd vagy mi? Ha jól keres az ágyba is szarhat?
2014. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sajnos ha eddig ráhagytad és nem alakítottatok ki egy rendet már a kapcsolat kezdetén, akkor ez a vonat elment. Hiába a két gyerek, persze hogy nem érti hogy most mi ütött beléd, ha eddig nem zavart, vagy nem kérted a segítségét.

A másik meg, ha komoly, precizitást igénylő munkát végez, akkor otthon jól esik a lazaság.

2014. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem türöm és sokat veszekszek vele ez miatt. Nem szeretem ezt a személyt akivé váltam ez miatt. Pedig én nem vagyok kötözködös és vessekedös amúgy.. Félek rámegy a kapcsolatunk. Mikor összejöttünk fiatslok voltunk nem számított a rendetlenség. De az ember felnö és megvâltoznak a szokásai, legalább is nekem ezen a téren..
2014. okt. 4. 13:19
 15/15 anonim ***** válasza:

mi a kifogása? miért nem segít a házimunkában? annyira elfárad?

ha ledobja a földre a ruháit, ne vedd föl, hanem vetesd fel vele. az a legjobb, ha rögtön rajtakapod, amint ledobja, és rögtön rá szólsz nem kell kiabálva, meg veszekedve, normális hangnemben kell, de erélyesen. ugyan így, ha nem húzza le a wc-t, küld vissza. egy idő után talán megtanulja, és sikerül elérned nála, hogy ne csináljon neked fölöslegesen plusz munkát.

2014. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!