Hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
Az interneten kinéztem egy jó és olcsó sz.gépet és meg akarom venni de az anyukám nem engedi. Hogy tudnám rávenni hogy megvehessem?

2014. jún. 25. 08:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah és bőven megvan rá a pénzem.
2014. jún. 25. 08:50
 2/14 anonim ***** válasza:
mi az ok amiért nem engedi?
2014. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mivel indokolja, hogy nem veheted meg?

Vagy a te anyukád is a "mert csak" kategóriába tartozik?

2014. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
menny idős vagy? milyen géped van most? mennyi került, mikor vetted? mennyibe kerülne az új és mivel lenne jobb mint a mostani? tényleg szükséged van rá, vagy csak úgy meg akarod venni?
2014. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát ez azért kevés infó. Mert mondjuk ha ilyen-olyan alkalmakra másoktól kapott pénzed van, amit eltett anyukád az egyetemi tandíjadra, az más szitu, mint ha az elmúlt három nyáron elmentél diákmunkára, és ott a kereseted a számládon, mert nem verted el hülyeségekre. Bár utóbbi esetben gondolom nem kéne anyukád engedélye... Vagy ha tavaly kaptál új gépet, ami még tökéletesen működik.

Most vagy elmész, megveszed magadnak, vagy kérleled tovább, és vagy bejön, vagy nem.

Bár az olcsó ás jó nekem gyanúsan hangzik. A mesében talán... azt is el tudom képzelni, hogy azért nem hagyja, mert kicsit tapasztaltabb nálad, és tisztában van vele, hogy jó eséllyel átverés.

2014. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát igen szükségem van rá 13éves vagyok 65 ezer forint a gép ,mert most egy laptopom van és ezen nem futnak jól a játékok

.És azért nem engedi mert azon szerinte még többet gépeznék.

2014. jún. 25. 11:32
 7/14 A kérdező kommentje:
Meg a mostani gépem megvan vagy 3-4 éve és már kezd lassú lenni.És több mint 200 ezer forintom van mert már több éve gyűjtöm(szülinap húsvét karácsony) és igazábol azt se tudom mire gyüjtöm semmit nem vettem még belőle csak a mostani laptopomat és már jó lenne venni egy új gépet.Meg megkérdeztem hogy azon a gépen mennének e a játékok és állitólag jól mennek rajta.Cégtől venném meg és teljesen új a gép.A mostani laptopom már nem jó ( néha akadozik, lassan indul el stb.)
2014. jún. 25. 11:44
 8/14 A kérdező kommentje:
És tulajdonképpen nem engedi hogy elköltsem a saját pénzem amit már több éve gyűjtök a semmire.
2014. jún. 25. 11:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól fél, hogy többet gépeznél, ülj le vele, kérdezd meg, hány óra/nap az, amibe beleegyezik. Ígérd meg, hogy azt az új géppel sem léped túl, aztán tartsd is be! És csak komolyan, felnőttesen, lássa, hogy hihet neked.
2014. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké köszi megpróbálom
2014. jún. 25. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!