Hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
Az interneten kinéztem egy jó és olcsó sz.gépet és meg akarom venni de az anyukám nem engedi. Hogy tudnám rávenni hogy megvehessem?

2014. jún. 25. 08:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

13 éves vagy, szerintem jogos, hogy szükséged van egy új gépre, viszont elsősorban más elfoglaltságot kéne találnod és ez csak a sport és kötelességek letudása utáni idődet kéne kitöltenie.


Másrészről azt írtad, hogy egy cégtől ÚJ gépet vásárolnál 65 ezerért amin jól mennek a játékok.

Ezen az új gépen nagy eséllyel tényleg jól mennek a játékok, a régi játékok mindenképp.

Azonban az új generációs játékok nagy részére én kevés esélyt látok.

(Gondolok itt a legújabb COD, BF... stb )

2014. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Állitólag a Bf3, Ac jól megy rajta
2014. jún. 25. 19:04
 13/14 anonim ***** válasza:

A legújabb pedig már a BF4. :)


Attól függően, hogy mit sikerül megbeszélned szerintem valami fórumban azért érdeklődj utána, hogy megéri-e.

Ehhez konkrétan a gép specifikációját is meg kell persze adnod.


Ha én eladó vagyok akkor nem fogom azt mondani a termékemre, hogy szar és azt adok el.

2014. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem kellenek a legújabb játékok.És nem az eladótól kérdeztem.
2014. jún. 26. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!