Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy an vegyem rá a férjem...

Hogy an vegyem rá a férjem hogy rendesebb legyen?

Figyelt kérdés
Sokat veszekszem vele és már utálom magam miatta. Nagyon rendetlen. Elöször szépen kérem de napok elteltével veszekedésbe torkollik a dolog...Állandóan pakolni kell utána. Pl,a ruháját egyszerüen ledobja a földre, otthagyja ahova dobta. Wc körül összepisili, nekem kell feltörölnöm mindig, a wc-t nem húzza le, külön hálóban alszunk mert van egy babánk aki velem van, és egy 3 éves aki fél és velem alszik..de ahol ö can oda be se lehet menni a sok szétdobált szeméttöl, amit a zsebeiböl ürít a földre. Bekészítek neki friss ágynemüt amit csak ledob a földre majd a csupasz ágyon alszik hetekig! Minden nap kérem húzd fel, persze egy hét kérés után elönt a méreg. Van itthon két pici gyerekünk 3 év és a pici 5 hónapos nagyon sok a dolgom. Hogyan tudjam rávenni hogy legalább maga után tartson rendet? Megszakadok estére és hulla vagyok mire ágyba kerülök!
2014. okt. 3. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amikor összeköltöztetek, akkor hogy viszonyult ezekhez a dolgokhoz?
2014. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
lehet azert olyan mert nem alusztok egyutt . mindig rendetlen volt? beszeljetek meg a dolgot mert nehez neked igy...korotok,??
2014. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen volt de a gyerekek elött nem zavart mert megcsináltam mindent, de akkor is kértem segítsen azzal hogy legalább nem csinál rendetlenséget.. Mindig ilyen marad mostmár? Mondtam beki hogy a gyerekek us látják ezt és normálisnak fogják gondolni a dzsuvát, de nem használ ez se..
2014. okt. 3. 13:10
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem haragszik a külön alvásért mert neki is jobb így. A munkája miatt kipigentnek kell lenni és hát az most nem menne neki a baba éjjel kel, sír stb...
2014. okt. 3. 13:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig ilyen volt, neked ez megfelelt, szültél neki egypárat, akkor most komolyan gondolod, hogy megválotzik???



Nem fog. Felnőtt embert nem tudsz megváltoztatni, megvan a kialakult személyisége, habitusa. Eddig kiszolgáltad, kitakarítottál utána, ha nem teszed, az sem zavarja.


Ezért kellene talán a megfelelő emberhez hozzámenni, és nem 20 év múlva reménykedni, hogy majd olyanná válik.


Felnőtt korban az ember maximum belső moticávióból változik, de erre nem sok esélyt látok...

2014. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem normálisabb lenne, ha ti együtt aludnátok és a gyerekek a másik szobában, bár azt megértem, hogy egy ilyen koszos emberrel nem akarsz együtt aludni. Nem tudom, hogyan kell megnevelni, de én biztosan felhúznám neki az ágyneműt, egyrészt, mert idődből kitelik, másrészt, mert nem bírnám nézni ezt a rendetlenséget és megcsinálnám utána inkább. Egyébként apránként lehet nevelni kicsit a férfiakat, de nagyon nehéz, ha nem akarja csinálni, akkor nagyon nehéz meggyőzni őket.
2014. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy bölcs döntés volt olyannal vállalni 2 gyereket, aki jó hogy a wc mellé nem szarik.
2014. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
"Mindig ilyen volt" - akkor sajnos reklamációnak nincs helye.
2014. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én egy jó darabig biztos nem takarítanék utána a szobájában.ha felgyülemlik nála a mosatlan és nem lesz mit felvegyen talán észhez tér. vagy pedig adj ki neki házimunkákat, hogy végezze el. semmiképpen sem normális dolog, hogy egy felnőtt ember ilyen igénytelen, trehány disznó legyen. mit dolgozik a férjed?
2014. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért tűrted el ezt eddig is? Nem hiszem el, hogy ez gyerekek nélkül elfogadható volt, amit leírsz.

Adj neki ultimátumot, vagy változtat, vagy te változtatsz az életeteken.

2014. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!