Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb családi...

Mi a legnagyobb családi problémád?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom ebben a kategóriában, hogy a válaszadók lekicsinylik a kérdező gondjait, és úgy reagálnak, hogy "ez legyen a legnagyobb problémád". Legyen szó tiniről, aki a szüleivel való egyet nem értésről kérdez, vagy egy idősről, akit nem látogatnak a gyerekei.


Ezzel az apropóval kérdezem: nektek mi aktuálisan a legnagyobb problémátok, ami a szíveteket nyomja? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ehhez képest az enyém(ek) milyen súlyosságúak, mert hajlamos vagyok az elkomplikálásra. Őszintén, névtelenül. Leginkább családdal kapcsolatos problémák érdekelnek, de jöhet anyagi is, vagy egyéb. Végülis minden a családi életre hat ki...


2014. szept. 30. 15:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

az én legnagyobb problémáim (csökkenő sorrendben):


- halálos betegség miatt, bármennyire küzdöttünk, fél éve meghalt anyu

- apu alkoholista lett

- új munkahelyem van - stressz

- párom még egyetemre jár - én már dolgozom és emiatt nehezen tekintem férfinak

- valószínűleg el kell altatni a kutyámat

- ki is kéne festeni, pénzem munkahely váltás miatt épp nincs rá..

- lesz egy lyukas fogam

- elfelejtettem befizetni a netcsekket, és hónap vége van, ergo pénzem nincs perpill.


LOL, listába szedve nem is értem, miért nem érfelvágok :D

2014. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az hogy a párom 20évvel idősebb, és egyfolytában piszkálnak meg beszólnaka szüleim, de a mai napig tagadom előttük. Nem merem elmondani, de kezdenek rájönni. Már meg is fenyegettek, de nem fogok megfutamodni. Több, mint egy éve vagyunk együtt.
2014. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

ma 20:13

Nekem még a tiédnèl is rosszabb a helyzetem,szóval ne vágd fel az ereid. ;D

2014. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Anyu az én pénzemböl fizeti a villanyszámlát.

13/F

2015. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Elváltam 9 évvel ezelőtt,és a gyerekeim az apjukkal élnek Németországban.Nagyon hiányoznak!Plusz: hazaköltöztem a szüleimhez és úgy kezelnek 45 évesen,mint egy gyereket.
2017. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!