Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb családi...

Mi a legnagyobb családi problémád?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom ebben a kategóriában, hogy a válaszadók lekicsinylik a kérdező gondjait, és úgy reagálnak, hogy "ez legyen a legnagyobb problémád". Legyen szó tiniről, aki a szüleivel való egyet nem értésről kérdez, vagy egy idősről, akit nem látogatnak a gyerekei.


Ezzel az apropóval kérdezem: nektek mi aktuálisan a legnagyobb problémátok, ami a szíveteket nyomja? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ehhez képest az enyém(ek) milyen súlyosságúak, mert hajlamos vagyok az elkomplikálásra. Őszintén, névtelenül. Leginkább családdal kapcsolatos problémák érdekelnek, de jöhet anyagi is, vagy egyéb. Végülis minden a családi életre hat ki...


2014. szept. 30. 15:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
1%
Mi alapján súlyozol? Ha valaki halálos beteg akkor 90 pont, ha csak kevés a fizu 20 pont és ha veszekszenek, akkor 12?
2014. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Nekem most az nyomja legjobban a lelkemet, hogy a sógornőm egy bántalmazó kapcsolatban él (több, mint 10 éve egyébként) és semmi hajlandóságot nem látni rajta, hogy változtatni akarna, nem akarja a gyerekeit ebből a mérgező légkörből eltávolítani.
2014. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Gyrost egyek vagy pizzát. Szerintetek mit tegyek? Nagyon kétségbe vagyok esve.
2014. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

A kategorizálás neked már megy, én nem lennék ilyen jó benne. Várom a számítás eredményeit, ha ilyen könnyen át tudod váltani.


A veszekedés is lehet őrjítő, ha azt úgy éli meg az ember... És egy halálosan beteg szülő problematikája is lehet az általad meghatározott 12-es értékű, ha a gyereke magasról letojja.


Szóval én az illető saját problémájához való viszonyulására, érzéseire vagyok kíváncsi. Elvégre így derül ki, hogy én elkomplikálom a dolgokat vagy sem.

2014. szept. 30. 15:31
 5/25 anonim ***** válasza:
32%

Én úgy gondolom, hogy amíg valaki át nem éli azt a problémát ami másnak van, nem tudja átérezni a helyzetét, bármennyire is próbálja.

Nekem az, hogy nincs meg a kapcsolat koztem és a Szüleim között. Nem tudok Velük elbeszélgetni a magánéletemről, fiúkról, stb. Egyszeruen csak sablonos témákról beszélgetünk, pedig nekem szugsegem lenne ra hogy megosszam valakivel. De nincs meg az a kapcsolat hogy feszengés nélkül elmondjam. 16L

2014. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem te kezdted ezzel 'Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ehhez képest az enyém(ek) milyen súlyosságúak'


Ez olyan, mint a krokodil, hosszabb vagy zöldebb?

2014. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó vagyok. Nem mondom azt, hogy az én problémám a világon a legnagyobb, szerencsés vagyok, hogy csak Ennyi. De engem ez akkor is bánt.
2014. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem jön össze a baba.
2014. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hogy néhányan miért nem a kérdésre válaszolnak. Minek kell belekötni a kérdezőbe? Ha nem akarsz válaszolni, vagy nem tetszik a kérdés, akkor meg lehet szépen nyomni a vissza gombot.


2-es voltam.

2014. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
A bátyám nem akar beszélni velem. Tudom, hogy apró kis hülyeségnek hangzik, de nagyon fáj, hoby undok velem. :( Régen szinte mindent megbeszéltünk, most meg átnéz rajtam. :( 16/l
2014. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!