Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb családi...

Mi a legnagyobb családi problémád?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom ebben a kategóriában, hogy a válaszadók lekicsinylik a kérdező gondjait, és úgy reagálnak, hogy "ez legyen a legnagyobb problémád". Legyen szó tiniről, aki a szüleivel való egyet nem értésről kérdez, vagy egy idősről, akit nem látogatnak a gyerekei.


Ezzel az apropóval kérdezem: nektek mi aktuálisan a legnagyobb problémátok, ami a szíveteket nyomja? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ehhez képest az enyém(ek) milyen súlyosságúak, mert hajlamos vagyok az elkomplikálásra. Őszintén, névtelenül. Leginkább családdal kapcsolatos problémák érdekelnek, de jöhet anyagi is, vagy egyéb. Végülis minden a családi életre hat ki...


2014. szept. 30. 15:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem jön össze a baba.
2014. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%

1. Sok az idős hozzátartozónk, szülők, nagyszülők, és mindegyik segítségre szorulna illetve látogatni kéne, se nem győzzük.

2. A 22 éves lányom, aki már dolgozik, de nagyon keveset keres, nehezen fogadja el, hogy már nem kap zsebpénzt és nem akarunk neki ruhákat venni. Ezért undok velünk. És hogy nem segít itthon semmit, de tényleg semmit, még a szobáját sem tudja rendben tartani!

2014. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
Hogy fiatal korunk ellenére meddőséggel küzdünk a férjemmel már 2 éve :(
2014. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Túl sok meló miatt nincs időm a háztartásomra, ez nagyon zavar. Azt hittem, átmeneti a dolog, gyorsan megcsinálok ezt-azt határidőre, de ez tart már 4 hónapja, mindig újabb megbízás, nem tudok nemet mondani, és a melótól már szinte semmire nincs időm és energiám.
2014. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%
nekem elsősorban az, hogy a párom túl egyértelműnek veszi, hogy vagyok neki és szeretem, és hiába mondja, meg mutatja is néha, nem éri el az igényszintemet. az ő szavaival élve "már nem olyan szentimentalista, mint 4 éve". csakhogy nála pl. a szentimentalizmus kategóriába esik az is, hogy kijöjjön elém a reptérre. ez a legnagyobb családi problémám.
2014. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék elköltözni itthonról, mert gyerekként kezelnek (a 20-as éveim közepén) + apum egy zsarnok, de nem találok munkát és így nem tudok elköltözni.
2014. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az, hogy az anyósom a 4 unokája közül csak hárommal törődik, a mi gyerekünkkel nem és ez nagyon fáj a férjemnek.
2014. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Apa alkoholista, elég sok szörnyűséget kellett átélnünk miatta. Tudom hogy semmiségnek tűnik, de sajnos nagyon megtörte ez az egész családot, mivel elég sok vita volt/van emiatt.

16/l

2014. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Az anyukam iszik.mar mondthatni alkoholista.tagadja:'(

A parom sokat dolgozik igy egesz nap egyedul vagyok a kisbabankkal sokszor sok mar es faraszto.nulla segitseggel.jo lenbe ha olyan szuleim/rokonaim lennenek akik jonnenek latogatni es neha neha 1-1orara kikapcsolnam az agyam.

igazabol anyagi problemaink nincsenek(lekopogom)....de szerintem az lehet a legnagyobb problema mikor nincs hol lakni,nincs mit enni.

2014. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

a gyerekem apja nem szeret engem, mert nem vagyok lehet szerethető

és nem is segít

és nyitni sem tudok mások felé


és a gyereknek nemtudok apát is helyettesíteni

2014. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!