Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel lehet valami úton-módon...

Fel lehet valami úton-módon bontani, a "keresztszülőséget"?

Figyelt kérdés
A mostani keresztanyámmal, szinte évenként beszélünk 1-2 szót, és a nagynénjém akivel napi szinten találkozok, beszélek (szomszédban lakik), szeretném ha a keresztanyám lehetne.
2014. szept. 26. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
19%

"Meg vagyok keresztelve, de én sem tartom sem a vallást, sem a keresztszüleimmel a kapcsolatot."


Meg sem vagy keresztelve, de van keresztszülőd. Gratulálok! :)) De azért kioktatsz másokat.


A kérdésre válaszolva:

Hivatalosan nem lehet felbontani, ez olyasmi mint az esküvőknél a tanú. Ő van beírva az egyházi anyakönyvbe, mint keresztszülő. Az már egy másik kérdés, hogy nem olyan szoros a kapcsolat. Egyébként szerintem mindegy, hogy most akkor hogy hívod a nagynénédet, az a lényeg, hogy van egy rokonod, akivel jó a kapcsolatod.

2014. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%
Az egész vallás nem hivatalos, úgyhogy hivatalosan nem lehet felbontani. Ez olyan, mintha megkeresném a régi Star Wars oldalt, ahol 16 évesen játszottam, és megkérném, hogy húzzák ki a nevem a lázadók közül.
2014. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!