Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek ilyen őrült...

Hogy ne legyek ilyen őrült idióta? Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Akkora állat vagyok. Több, mint 4 éve megismerkedtem életem szerelmével. csodaszéppé varázsolta az amúgy szenvedős életemet, és minden elképesztő lett, aztán hülye lettem. A második évben kezdődött, rémesen fáradt voltam, érettségiztem és itthon folyton csesztettek, fenyegettek, és elbizonytalanodtam hirtelen mindenben. Éreztem, hogy nem tudom úgy foglalkozni Vele, mint eddig. Borzalmas volt, látott szétesni, összetörni, depresszióba zuhanva, főleg mikor elkezdődött az egyetem. Azóta (utálom az egyetemet ahova járok) folyton van bennem v fel-felbukkan egy félelem, hogy elveszítem. Ő sosem volt bizonytalan, mindig mellettem állt, megértett, segített, abba kicsit belefáradt az elmúlt évben, mikor ő érettségizett, hogy még én is folyton nyaggatom, hogy: megváltozott, nem szeret annyira... közben majd belepusztult h kimutassa csak hulla fáradt volt. Annak ellenére, hogy egy idióta vagyok, mindig tökéletes volt mellette lenni, a mai napig azt érzem, hogy csak vele vagyok egész, és annyira megért, olyan gyönyörűen passzol hozzám, én miért nem tudok normális ember lenni? Miért vagyok bizonytalan, rettegő, forrófejű, kételkedő barom? Mindig, mikor őszintén beszél az érzéseiről, elbőgöm magam, olyan gyönyörű, hogy mennyire szeret. És rájövök, hogy végig ott volt minden szeretete a lábaim előtt, mégsem vettem észre... Nyáron megkérte a kezem, egyszerűen tudja, hogy velem akarja leélni az életét, pedig rég nem vagyok olyan édes aranyos, mint mikor megismert. Szerinte az vagyok. Bocsi h zavaros kicsit, sosem írtam még ilyen összeszedetlenül, de most csak hagytam kifolyni a szívemből az egészet. Újra magabiztos akarok lenni, kiegyensúlyozott, akkor is, ha sok most a munka és nincs ideje folyton pátyolgatni, és nem akarom elveszíteni amiatt, hogy minden együtt töltött időnkben feszengek, de nem tudom, mit tegyek. (Itthon egész életemben megfelelési kényszerem volt, csesztettek, a mai napig ez van.)

Legjobb lenne, ha egy pszichológus válaszolna, de mindenkitől kérem, hogy ne azt mondjátok, hogy szakítsak vele, ő az életem értelme, és nélküle semmi sem motiválna. Köszi



2014. szept. 26. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy egy pszichológus tud segíteni rendbejönni az érzéseiddel.

Talán az otthoni megfelelési kényszer ezt hozta ki belőled valahogy most, nem tudom.

2014. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislány,minden fejben dől el!Ha nem akarsz ilyen lenni,ne legyél.Gondolj másra,kapaszkodj a szerelmébe és légy boldog,hogy neked ez megadatott,megtaláltad az Igazit!
2014. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire érzelmes típus vagy, nem biztos, hogy egy idegen személy (pszichológus) elég lelki erőt fog neked adni.

Azt gondolom, hogy talán a szerelmeddel is megoszthatnád ezeket és ő is segíthetne neked egy picit rendezni a dolgokat, melletted állna, beszélgetnének. Egy olyan ember, aki őszintén viszont szeret téged, sokkal jobban átérzi a lelki bajaidat és nagyobb gondossággal fog majd neked segíteni (mindamellett neked is jól fog esni, hogy számíthatsz a párodra, és ez nagyobb lelki biztonságot fog nyújtani neked is)


Hajrá, a párod veled lesz jóban, és ez esetben rosszban is!

2014. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beszélgetnétek*
2014. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen kapcsolatban vagyok, én vagyok a nő. Az erős, a bátor, a hős... Imád. Élvezem minden egyes pillanatát. Egy kész hullámvasút, de érte éri csak meg igazán erősnek maradni és felkelni reggelente.
2014. szept. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!