Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyik szulod korhazba...

Ha egyik szulod korhazba kerulne meglatogatnad minden nap?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 06:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélném a család többi tagjával, hogy osszuk be a látogatásokat és minden nap menjen valaki. Ha ez valamiért nem lenne megoldható szerintem mennék minden nap én.
2014. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valahogy igyekeznék megoldani.
2014. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor édesanyám kórházban volt suli utN 2naponta bementem hozzá.csípőjét műtötték.ha másnem egy puszira szaladtam be.ha csak pár napig lenne bent akkor is bemennék hogy mire van szüksége.s elmennék boltba pl.
2014. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

Persze hogy meglátogatnám minden nap! Szüleim is meglátogatták minden nap a kórházban fekvő nagyszülőket.

Akármelyik kórházban is vannak, autóval kb 20 perc, ennyit azért meg lehet tenni.

2014. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Én minden nap mentem, volt, hogy kétszer is, a gyerek sem volt akadály, azt is vittem. Már hogyne mentem volna mindennap. Anyukám is mindig ott volt velem, akármi volt, ez a legkevesebb, hogy én is ott vagyok mellette.
2014. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én a Nagymamámhoz jártam be minden nap,25 km-re lakom a kórháztól.63 napig volt bent,60 napot bent voltam nála.A 64.-en meghalt.
2014. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Kisgyerekem van, és babát várok, dolgozom.

Beosztanánk a másik szülőmmel és a tesómmal, hogy minden nap menjen be hozzá valaki, így rám 3 naponta kerülne sor.

Egyik szülőm sem várná el hogy a teljes család nap mint nap felsorakozzon.

2014. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 piroska és a farkas ***** válasza:
Ahogy már mások írták előttem, helyzetfüggő a dolog. nekem csak anyukám él, ugyanabban a városban, ahol mi. Ezért, bár van egy kisbabánk, valószínűleg meg tudnám oldani, hogy mindennap felmenjek hozzá, és meg is tenném. Más kérdés, hogy szerintem ő maga mondaná, hogy ne, mert attól félne, hogy valamilyen bacit hazahoznék a babának. 2 testvérem is van, tehát az biztos, hogy mindennap lenne látogatója.
2014. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Melyik szülőm? Amelyik elhagyott vagy amelyik felnevelt?


Hála istennek, nekem nincs gyerekem, simán bemennék anyukámhoz mindennap. Ő is benn volt a műtéteimkor, amikor semmi értelme nem volt, mert egy napig csak kómáztam.

2014. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Anyu tavaly november elején került kórházba, a szülővárosomban. Én 70 km-rel odébb lakom, reggel fél 6-tól dolgozom addig, amíg a munka el nem fogy - általában úgy délután 5-ig, de minden nap ott voltam nála. Nem azért, mert hős vagyok, hanem azért, mert az orvosok már az elején megmondták: nem jön már haza. Akkor is ott voltam minden nap, amikor már kómában volt, akkor is, amikor megmondták, hogy nem fog kijönni belőle.... így lett, karácsonykor már nem volt köztünk.

Ahogy előttem is írták többen: helyzetfüggő. Ebben a helyzetben minden egyes pillanat számított, amit vele tölthettem, mert nem tudtuk: lesz-e holnap.

Ha rutinműtét, kisműtét vagy bármi "apróbb" dolog miatt lett volna kórházban, akkor nem biztos, hogy minden nap levezettem volna oda-vissza az összesen 140 km-t, hanem mondjuk csak hetente kétszer, a többi napon telefon. Nem is várta volna el.

2014. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!