Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne ha ezek után nem is...

Mi lenne ha ezek után nem is csinálnék a páromnak vacsorát! Megérdemelné?

Figyelt kérdés
Folyton késik. Mire haza ér este, mindig elhülik a vacsorája. Pl. én megcsinálom 8-ra, mert azt mondja 8-ra itthon lesz, de ebből csak fél 9-9 lesz. Olyan örömmel készítek neki, de így elmegy a kedvem az egésztől.
2014. szept. 20. 09:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%

Elhűlik.... Anno egy kávézóban dolgoztam es bejött egy eszméletlen helyes pasi. Oda vissza voltunk a kolléganőmmel, meg a szomszéd üzletbeli lánnyal, higy milyen jol néz ki, hogy lehetne vele összejönni, stb. Kivitte a kavejat a teraszra, aztan par perc mulva beszólt az ajtón, hogy ker meg valamit, vigyem mar ki, mert ha var ra bent, akkor "kihűlik a kávé".... Na, innentol mar kicsit se volt vonzó egyikünk szamara sem, :D



A kérdésedre válaszolva: csinálj vacsorát akkorra, amikorra ígéri, higy hazajön. 10perc max várakozás utan vacsorázza meg, o meg majd megeszi hidegen. Vagy készítheted későbbre is. Ha 8ra igeri higy jon, fel kilencre legyél kesz.

2014. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
66%
aztaaaa...én hajnal fél 2kor kelek délután fél3 és 6 óra intervallumba érek haza,akkor van vége a melónak ha befejeztem,130 km utazás....tehát hozzám se lehet igazodni nagyon....de leszarom ha hideg a kaja,meg melegítem s annyi :)
2014. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 blntdori0908 válasza:
81%
Kérdező!Te dolgozol?
2014. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
38%

Egyetértek a kérdezővel.

A mai világban már létezik a mobiltelefon.

Igazán nem nagy megerőltetés hazacsörögni,hogy csak 8.30ra érek haza.

Én se röpködnék örömömben.

Nálunk 19.00 a vacsoraidő,megbeszéltük a párommal,hogy max 19.30ig várunk rá.Ha tudja,hogy nem ér haza 19.30ra sem,akkor ír egy SMSt,mi meg nem várunk fölöslegesen.

Így se mindig egyszerű.

2014. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Ez legyen a kapcsolatotokban a legnagyobb gond.Ez most komoly?Ne haragudjál,de dolgozik egész estig,és neked az a gondod hogy késik fél órát?Napi kemény munka után,lehet még a kollégákkal beszélget erről,arról.Miért olyan nagy baj ez?Nem randirol késik,és nem 2-3 órákat.
2014. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 blntdori0908 válasza:
Nem olyan egyertelmu dolog,hogy valaki haza tud szolni ha tulorazik!Nekem olyan a munkahelyem,hogy bemegyek es leadom a telom!Nem tudok hazaszolnk ha tulora van!De mondom!Ne 8ra fozz,hanem fel 9-9re!Meg tenyleg ez legyen a legnagyobb bajod vele....
2014. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az egy dolog, hogy később ér haza, de akkor szóljon, főleg, ha tudja, hogy a másik érte fáradozik otthon.


Úgy, hogy ennyibe sem vesz, én nem főznék neki többet esténként, megvacsoráznék egyedül aztán csinál, amit akar.

2014. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
37%

"Ne haragudjál,de dolgozik egész estig,és neked az a gondod hogy késik fél órát?Napi kemény munka után,lehet még a kollégákkal beszélget erről,arról"


Komolyan ilyen hülye emberekkel van tele a világ? GOndolom ha 8-ig tart a munkaideje, akkor délre vagy 12-re megy. Nálunk is van ilyen az irodában, mivel egy olyan ágazatban dolgozunk, ahol nincs leállás. Rengeteg ilyen van, pl. szállítmányozás, energiaipar, stb.


Nehogy már azért sajnáljuk szegényt, mert más a munkaideje, ettől még ugyanannyit dolgozik, mint más. Feltételezem a kérdező is dolgozik, a férje pedig egyszerűen hálás lehetne azért, hogy minden este főz rá még munka után, nem hogy annyira semmibeveszi, hogy egy nyomorult sms-t nem képes írni neki.


Ha este 8-ig tart a munkaideje, a feleségéé meg normál 4-5-ig, akkor szerintem egy értelmes ember általában inkább siet haza, hogy azt az 1-2 órát még este a házastársával tölthesse, nem 1-2 órákat pletyizik még a munkatársakkal, akikkel már 8 órája össze van zárva addigra. Kész röhej komolyan.

2014. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
* 10-re vagy délre, na...
2014. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 blntdori0908 válasza:
0%
Akik azmellett vannak,hogy emiatt ne fozzenek a ferjuknek/parjuknak,ne tegyek!De aztan ne csodalkozzanak ha ezt a ferfi szova fogja majd tenni...es szerintem a no dolga fozni a ferfira,de en lehet maradi vagyok....
2014. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!